A school for leaders who want change

Learn first

KMBS latest news in real time

For the latest KMBS events and news, visit KMBS Live at the top right corner of the screen

Open kmbs live
Home
/
Programs
/
Executive Development Programs
/
People
/
Люди та організації. Системний погляд.
dates of programs start
6/7/2024
Format
3 модулі
3 модулі
cost
uah
Люди та організації. Системний погляд.
Побудова цілісної системи управління людським капіталом, яка б відповідала викликам часу, місії та візії організації, а також сприяла створенню як внутрішньої цінності для працівників, так і цінності для клієнтів організації
The structure of the program
Як відбувається навчання?

Кожен модуль – це 3 повних насичених дні з 10:00 до 17:30, під час яких ми вирішуємо кейсами, знайомимось з новими підходами в управлінні, працюємо в робочих міні-групах над домашніми завданнями.

МОДУЛЬ 1
Організація як система
6-8 липня

 • Організація як система. Візія, місія та цінності організації і як все це пов’язано з клієнтом та його потребами. Життєвий цикл організації. Організаційний розвиток і роль HC директора у досягнення цілей бізнесу. 
 • Поняття Human capital та його місце в системі управління організацією. Зв’язок між НС та рівнем розвитку організації.
 • Поняття стратегії. Різні типи стратегій. Зв'язок між стратегією та візією, місією, цінностями. Зв’язок між стратегією та культурою.
 • Логіка процесного управління. Створення цінності для Клієнта. Роль vs посада. Роль в процесному управлінні та в управлінні людським капіталом.
 • Кейс «Побудова профілю ролі на базі потреб внутрішніх клієнтів, процесу створення цінності та культури» – як наповнення профілю ролі впливає на побудову HC процесу, який працює на потреби бізнесу.
 • Human Capital стратегія. Алгоритми та фрейми для розробки Human Capital стратегії.  Втілення та комунікаційний супровід Human Capital стратегії. Зони відповідальності в реалізації НС стратегії.
 • Організаційний дизайн, моделі та структура. Як пов’язані між собою Організаційна структура та процеси, структура та ролі в процесах.

МОДУЛЬ 2
Система управління людським капіталом
25-27 липня

 • Система управління людським капіталом на різних етапах розвитку організації. Принципи організаційної діагностики, дослідження зв’язку між процесною, управлінською та організаційною зрілістю. Покрокове визначення місії та композиції ролей в НС підрозділі відповідно до стратегії та системи НС в організації. Формування профіля НС лідера.
 • Моделі та фрейми управління людським капіталом в організаціях. Принципи визначення найбільш релевантної моделі для розвитку НС в компанії.
 • Досвід працівника як основа Human Capital системи. Employee experience (EX) та Customer experience (CX). Розбір кейсу та мапування досвіду працівника в своїй організації. Зв’язок досвіду працівника з профілем ролі.
 • Управління ефективністю. Система управління ефективністю (Performance management system) – побудова умов, за яких люди можуть проявляти свої спроможності та таланти. Індивідуальна, командна та організаційна ефективність. Зв’язок між Performance management system та стратегією, НС процесами.
 • Управління знаннями та культура розвитку. Профіль ролі як основа системи навчання та розвитку в організації. Зв’язок між навчанням, розвитком та іншими НС процесами. Моніторинг, управління та вдосконалення системи навчання.
 • Управління кар’єрою співробітника та розвиток культури наступництва в системі НС. Ключові ролі/посади та поняття потенціалу. Різні типи кар’єрних траєкторій в організації. Основи планування карʼєри та створення карт кар’єри на основі профілю ролі. 

МОДУЛЬ 3
Культура та розвиток в організації
15-17 серпня

 • Мотивація: концепція сукупної винагороди Total Rewards, її структура, елементи та місце в Human Capital системі. Алгоритм та логіка впровадження TR в організації. Засадничі принципи мотивації людей та команд.
 • Організаційна культура як екосистема для розвитку людського капіталу і як умова для розвитку компанії. Зв’язок між комунікаціями, культурою та лідерством. Розвиток культури в організації.
 • Різноманіття, рівність, інклюзивність та приналежність (DEI&B), як засадничі принципи актуальної культури в організаціях.
 • Поняття лідерства та культури лідерства. Побудова екосистеми та культури лідерства в організації із врахуванням особливостей досвіду лідера в організації і його вплив на НС. Ключові принципи формування профілю лідера, стратегічне партнерство для лідерів з боку НС підрозділу/НС лідера.

Faculty
Ольга Прохоренко more details
Olga Shcherbyna more details
Adjunct professor
Sergiy Nozdrachov more details
Adjunct professor
Oksana Srebrodolska more details
Oksana Shchegelska more details
Adjunct professor
Наталія Волнянська more details
Special Guest
Лариса Брувер more details
Special Guest
Рената Делпорте more details
Special Guest
cost
uah
Apply for the program
For more information about the program, please contact
Olena Diadikova
EDP program manager
kmbs live
22.04.2024 at 17:06
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
17.04.2024 at 15:42
Доказовий маркетинг: модель розвитку бренду | Роман Гавриш ...
20.02.2024 at 10:37
Новий подкаст Radio kmbs з нашою adjunct professor Оксаною Щегельською ...
13.02.2024 at 12:29
PMBA-25 group visited the exhibition of works by Hanna Sobachko-Shostak, "Eyes of Flowers," ...
13.02.2024 at 12:20
Новий подкаст Radio kmbs "Як малим та середнім бізнесам переходити в корпоративне управління?" ...
25.11.2023 at 16:30
"You have to think through your brand story in detail and tell it. Anything you don't tell, people w ...
24.11.2023 at 16:37
We often hear from businesses working with cross-cultural teams or expanding into global markets abo ...
24.11.2023 at 12:25
Nataliia Yeremieieva, a graduate of Presidents' MBA kmbs, co-founder and co-owner of Stekloplast, an ...