Інструменти процесів мислення Теорії обмежень – для чого?
Наші потреби, як правило, не конфліктують. Конфліктують – саме дії. Помилка багатьох управлінців у тому, що вони намагаються зробити вибір поміж дій: "розширювати чи не розширювати асортимент", "запускати новий проєкт чи ні". А кожне управлінське рішення або дія – продукт наших припущень. На жаль, більшість рішень ґрунтується на слабких чи навіть хибних припущеннях та має наслідки для бізнесу. Навіть коли нам здається, що треба все закривати та скорочувати, ми можемо бути здивовані, що проблема насправді може бути в іншому — наприклад, у культурі компанії, яка блокує роботу всієї компанії.
Чи завжди ми усвідомлюємо чому рішення, які працювали в минулому, можуть не спрацювати сьогодні чи через рік?
Протягом двох днів на програмі ми працюємо з інструментами процесів мислення Теорії обмежень, які дозволять не тільки вміти продукувати проривні та, часом, неочікувані рішення, а й вирішувати різні дилеми стратегічного та тактичного характеру, як в бізнесі, так і в особистому житті, формалізувати будь-який конфлікти або дилеми та виявляти глибинні потреби, припущення та перепони, а також – генерувати рішення win-win.
Ваша робота на програмі буде продуктивнішою, якщо ви маєте реальну дилему, над рішенням якої можете почати працювати в аудиторії самостійно або командою 2-3 людини.