A school for leaders who want change

Learn first

KMBS latest news in real time

For the latest KMBS events and news, visit KMBS Live at the top right corner of the screen

Open kmbs live
Home
/
Programs
/
Executive Development Programs
/
Strategy
/
Роль управлінців у розвитку України
dates of programs start
12/9/2024
Format
4 days
10:00 - 18:00
cost
from 40 000 uah
Роль управлінців у розвитку України
The program is for those who set the pace for Ukraine's systemic development. Charity program to support the Armed Forces of Ukraine.
The structure of the program
Філософія програми

Більшість із нас уже не можуть просто добре керувати своїми організаціями і не думати про ширший вплив – у культурі, у сфері оборони, в освіті та в публічній адвокації важливих змін. Це новий базовий рівень лідерства, коли ми згуртовуємо коло однодумців, працюємо над собою і у свою щоденну роботу закладаємо турботу не лише про успіх своєї справи, але і про країну. 

 

Разом з тим, не завжди зрозуміло, як залучатися, щоб допомагати важливим змінам ставатися. Окремі спроби допомогти не ефективні і тільки виснажують, вплив на ситуацію значно менший, ніж ви хотіли б і насправді можете мати. Ми маємо мислити стратегічно, задавати правила гри на десятиліття, в ідеалі – століття вперед і здійснювати системний вплив. Те, наскільки ми просунемося як суспільство і як держава, залежить від того, наскільки амбітні виклики ми оберемо і скільки затятості та наполегливості виховаємо в собі. Хто має задавати напрямок і будувати місточки, щоби зʼєднати зусилля суспільства, бізнесу і держави?

 

Схоже, що зокрема це і ми із вами. Тому kmbs створила програму “Роль управлінців у розвитку України” для людей, які мають велику потребу обʼєднувати зусилля та завжди закладати в свою роботу ефект не лише для бізнесу, а і для суспільства, культури, країни в цілому, виходити за межі звичних для себе процесів і підсилювати управлінську складову системних змін в країні. Важливо зробити це такою ж звичкою, частиною стилю життя, як і постійні донати для війська. Вплив компанії, інституції або лідера є настільки широким, наскільки широким є наше мислення.

 

Давайте разом розбиратися, як!

 

На програмі “Роль управлінця у розвитку України” будемо торкатися таких тем як зрілість управлінця, відповідальність за ширші системи, ніж наша організація чи компанія, співпраця суспільства, держави і бізнесу, власність, справедливість, етика та доброчесність в управлінні, економічна інженерія, права людини, цінність свободи, протистояння авторитаризму та демократії, вплив України на міжнародній арені та багато працювати із кейсами.

 

Ця програма є благодійною, усі кошти за участь у навчанні за мінусом операційних витрат ви скеровуєте на потреби Сил Оборони України, які сьогодні боронять саму можливість думати про майбутнє. 

Зміст програми
день 1: 12 вересня

 • Створення умов, що мультиплікують потенціал гравців і створюють імпульс для побудови складніших, стійкіших і більш впливових систем. У якому контексті людина бере відповідальність за ширші системи і чи можна цей контекст сформувати свідомо?
 • Яким чином ми можемо бути субʼєктами щодо масштабних систем.Неможливо вічно жити в режимі героїчного менеджменту. Якщо поруч слабкі інституції, нам доведеться грати вдовгу і навчитися впливати на громади, політику, освіту тощо.
 • Хто такий громадянин? Що може бути моїм пріоритетом докладання зусиль? Як зараз створювати і підтримувати громадянське суспільство, вільні медіа?
  Зрілість у ролі управлінця: які фокуси обирали для себе потужні українські підприємці, що підтримували, і чому вплив їхніх рішень помітний через століття? В яких гравців ми обираємо вкладатися зараз? Які процеси підтримуємо і який ефект прогнозуємо? 
 • Як через вдале поєднання своїх ролей у певній сфері, спільноті, середовищі, можна мультиплікувати спільний результат — дивитись на свою діяльність широко, бачити перетини, доповнювати досвіди.
 • Чому боротьба України за свободу — це відстоювання базових засад демократії? Чому шлях до життєстійкості лежить в тому, щоби вміти розпізнавати спільний інтерес і дієво втілювати його в життя?
  Що можуть активні спільноти, спроможні до автономної дії як на загальнодержавному, так і на локальному рівнях
   

день 2: 13 вересня

 • Чому боротьба України за свободу — це відстоювання базових засад демократії?
  Чому шлях до життєстійкості лежить в тому, щоби вміти розпізнавати спільний інтерес і дієво втілювати його в життя?
  Що можуть активні спільноти, спроможні до автономної дії як на загальнодержавному, так і на локальному рівнях
  Гармонія ризику і свободи
 • Культура прекрасного вчинку: демократія як найбільш залежний від чеснот тип політичного устрою.
 • Протистояння авторитаризму та демократії, ризики популізму, вплив України на міжнародній арені та розбудова нової системи колективної безпеки
 • Стратегії ефективних суспільних змін. Благодійність або соціальний вплив - яка різниця між тим, щоб надати благо і створити благо? Як зрозуміти що організація або проєкт дійсно має вплив? чому не всі добрі наміри перетворюються в реальне благо? Застосування Теорії Змін як практичної методології стратегічного планування та оцінки проєктів суспільних змін.  

день 3: 14 вересня

 • Коли людина зі своїми управлінськими вміннями та баченням виходить за межі бізнесу – досліджуємо досвід спільноти.
 • Практичний кейс із дизайну проекту зі стабільним впливом. Створюємо передумови та дизайнуємо причинно-наслідкові зв'язки для змін. 
 • За якими принципами існує корупція? Що таке доброчесність? Як ми можемо дбати про доброчесність у своїх організаціях як керівники та топи? Завжди є світ прагнень і світ правил – а є третій світ який примиряє те і інше.
 • Роль управлінця в площині культурної дипломатії. 
   

день 4: 15 вересня

 • Культура як один із найбільш потужних важелів впливу, джерело нашої вразливості і сили водночас. Загальнолюдської культури не існує, тому представники різних культур живуть у різних світах. Наша культура визначає наші вибори, здатність протидіяти ворогу, оборонятися, створювати нове тощо. Чому культури борються за носіїв, а той, хто програв у культурній війні, вже не помітить цього?
 • Дискусія в колі спільноти kmbs про роль управлінця в розбудові України.
   

Faculty
Oleksandr Savruk more details
Dean
Tamara Trunova more details
Павло Гайдай more details
Visiting professor
Viktor Halasiuk more details
Adjunct professor
Oleksandr Starodubcev more details
Visiting professor
Volodymyr Shelukhin more details
Visiting professor
Tymur Demchuk more details
Visiting professor
Ірина Рубан more details
Євген Глібовицький more details
cost
from 40 000 uah
Apply for the program
For more information about the program, please contact
Kateryna Kapra
EDP program manager
kmbs live
22.04.2024 at 17:06
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
17.04.2024 at 15:42
Доказовий маркетинг: модель розвитку бренду | Роман Гавриш ...
20.02.2024 at 10:37
Новий подкаст Radio kmbs з нашою adjunct professor Оксаною Щегельською ...
13.02.2024 at 12:29
PMBA-25 group visited the exhibition of works by Hanna Sobachko-Shostak, "Eyes of Flowers," ...
13.02.2024 at 12:20
Новий подкаст Radio kmbs "Як малим та середнім бізнесам переходити в корпоративне управління?" ...
25.11.2023 at 16:30
"You have to think through your brand story in detail and tell it. Anything you don't tell, people w ...
24.11.2023 at 16:37
We often hear from businesses working with cross-cultural teams or expanding into global markets abo ...
24.11.2023 at 12:25
Nataliia Yeremieieva, a graduate of Presidents' MBA kmbs, co-founder and co-owner of Stekloplast, an ...