Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Програми
/
Програми управлінського розвитку
/
Стратегія
/
Роль управлінців у розвитку України
дати стартів програм
28/11/2024
Формат
4 дні
10:00 - 18:00
вартість
від 45 000 грн
Роль управлінців у розвитку України
Програма для тих, хто прагне задавати ритм системному розвитку України. Благодійна програма на підтримку Сил Оборони України
Запрошуємо на програму випускників kmbs, які
змінюють правила гри в системах, що функціонують на перетині різних сфер – культури, науки, освіти, медицини, бізнесу, політики, війська
прагнуть запускати системні зміни, які матимуть вплив впродовж десятків, а може й сотні років
розуміють, що системні зміни неможливо створювати одноосібно та самотужки, тому думають про цінність для усіх гравців, побудову партнерств і спільнотворення екосистем
хочуть побути в колі однодумців — управлінців, учасників і викладачів kmbs, які мислять про майбутнє, шукають можливості підсилення змін своїми спільними рішеннями
Структура програми
Філософія програми

Більшість із нас уже не можуть просто добре керувати своїми організаціями і не думати про ширший вплив – у культурі, у сфері оборони, в освіті та в публічній адвокації важливих змін. Це новий базовий рівень лідерства, коли ми згуртовуємо коло однодумців, працюємо над собою і у свою щоденну роботу закладаємо турботу не лише про успіх своєї справи, але і про країну. 

 

Разом з тим, не завжди зрозуміло, як залучатися, щоб допомагати важливим змінам ставатися. Окремі спроби допомогти не ефективні і тільки виснажують, вплив на ситуацію значно менший, ніж ви хотіли б і насправді можете мати. Ми маємо мислити стратегічно, задавати правила гри на десятиліття, в ідеалі – століття вперед і здійснювати системний вплив. Те, наскільки ми просунемося як суспільство і як держава, залежить від того, наскільки амбітні виклики ми оберемо і скільки затятості та наполегливості виховаємо в собі. Хто має задавати напрямок і будувати місточки, щоби зʼєднати зусилля суспільства, бізнесу і держави?

 

Схоже, що зокрема це і ми із вами. Тому kmbs створила програму “Роль управлінців у розвитку України” для людей, які мають велику потребу обʼєднувати зусилля та завжди закладати в свою роботу ефект не лише для бізнесу, а і для суспільства, культури, країни в цілому, виходити за межі звичних для себе процесів і підсилювати управлінську складову системних змін в країні. Важливо зробити це такою ж звичкою, частиною стилю життя, як і постійні донати для війська. Вплив компанії, інституції або лідера є настільки широким, наскільки широким є наше мислення.

 

Давайте разом розбиратися, як!

 

На програмі “Роль управлінця у розвитку України” будемо торкатися таких тем як зрілість управлінця, відповідальність за ширші системи, ніж наша організація чи компанія, співпраця суспільства, держави і бізнесу, власність, справедливість, етика та доброчесність в управлінні, економічна інженерія, права людини, цінність свободи, протистояння авторитаризму та демократії, вплив України на міжнародній арені та багато працювати із кейсами.

 

Ця програма є благодійною, усі кошти за участь у навчанні за мінусом операційних витрат ви скеровуєте на потреби Сил Оборони України, які сьогодні боронять саму можливість думати про майбутнє. 

Зміст програми
день 1: 28 листопада

  • Створення умов, що мультиплікують потенціал гравців і створюють імпульс для побудови складніших, стійкіших і більш впливових систем. У якому контексті людина бере відповідальність за ширші системи і чи можна цей контекст сформувати свідомо?
  • Яким чином ми можемо бути субʼєктами щодо масштабних систем.Неможливо вічно жити в режимі героїчного менеджменту. Якщо поруч слабкі інституції, нам доведеться грати вдовгу і навчитися впливати на громади, політику, освіту тощо.
  • Хто такий громадянин? Що може бути моїм пріоритетом докладання зусиль? Як зараз створювати і підтримувати громадянське суспільство, вільні медіа?
    Зрілість у ролі управлінця: які фокуси обирали для себе потужні українські підприємці, що підтримували, і чому вплив їхніх рішень помітний через століття? В яких гравців ми обираємо вкладатися зараз? Які процеси підтримуємо і який ефект прогнозуємо? 
  • Як через вдале поєднання своїх ролей у певній сфері, спільноті, середовищі, можна мультиплікувати спільний результат — дивитись на свою діяльність широко, бачити перетини, доповнювати досвіди.
  • Чому боротьба України за свободу — це відстоювання базових засад демократії? Чому шлях до життєстійкості лежить в тому, щоби вміти розпізнавати спільний інтерес і дієво втілювати його в життя?
    Що можуть активні спільноти, спроможні до автономної дії як на загальнодержавному, так і на локальному рівнях
     

день 2: 29 листопада

  • Чому боротьба України за свободу — це відстоювання базових засад демократії?
    Чому шлях до життєстійкості лежить в тому, щоби вміти розпізнавати спільний інтерес і дієво втілювати його в життя?
    Що можуть активні спільноти, спроможні до автономної дії як на загальнодержавному, так і на локальному рівнях
    Гармонія ризику і свободи
  • Культура прекрасного вчинку: демократія як найбільш залежний від чеснот тип політичного устрою.
  • Протистояння авторитаризму та демократії, ризики популізму, вплив України на міжнародній арені та розбудова нової системи колективної безпеки
  • Стратегії ефективних суспільних змін. Благодійність або соціальний вплив - яка різниця між тим, щоб надати благо і створити благо? Як зрозуміти що організація або проєкт дійсно має вплив? чому не всі добрі наміри перетворюються в реальне благо? Застосування Теорії Змін як практичної методології стратегічного планування та оцінки проєктів суспільних змін.  

день 3: 30 листопада

  • Коли людина зі своїми управлінськими вміннями та баченням виходить за межі бізнесу – досліджуємо досвід спільноти.
  • Практичний кейс із дизайну проекту зі стабільним впливом. Створюємо передумови та дизайнуємо причинно-наслідкові зв'язки для змін. 
  • За якими принципами існує корупція? Що таке доброчесність? Як ми можемо дбати про доброчесність у своїх організаціях як керівники та топи? Завжди є світ прагнень і світ правил – а є третій світ який примиряє те і інше.
  • Роль управлінця в площині культурної дипломатії. 
     

день 4: 1 грудня

  • Культура як один із найбільш потужних важелів впливу, джерело нашої вразливості і сили водночас. Загальнолюдської культури не існує, тому представники різних культур живуть у різних світах. Наша культура визначає наші вибори, здатність протидіяти ворогу, оборонятися, створювати нове тощо. Чому культури борються за носіїв, а той, хто програв у культурній війні, вже не помітить цього?
  • Дискусія в колі спільноти kmbs про роль управлінця в розбудові України.
     

Викладачі
Олександр Саврук детальніше
Dean
Тамара Трунова детальніше
Павло Гайдай детальніше
Visiting professor
Віктор Галасюк детальніше
Adjunct professor
Олександр Стародубцев детальніше
Visiting professor
Володимир Шелухін детальніше
Visiting professor
Тимур Демчук детальніше
Visiting professor
Ірина Рубан детальніше
Євген Глібовицький детальніше
вартість
від 45 000 грн
Зареєструватись
За додатковою інформацією щодо програми звертайтесь
Катерина Капра
Менеджерка програм управлінського розвитку
Зателефонувати:
Написати:
kmbs live
05.09.2024 в 18:00
Новий подкаст: "Менеджмент: стилі управління" ...
19.08.2024 в 16:40
Новий подкаст: "Продажі: стратегічні зміни, кейс Balbek Bureau" ...
31.07.2024 в 14:00
Людський капітал: пошук та розвиток команди ...
23.07.2024 в 12:00
Економічна інженерія як рушій економічного зростання ...
16.07.2024 в 12:00
Lean-методологія | Сергій Комберянов ...
15.07.2024 в 17:00
MBA preview: Бізнес-аналітика як інструмент стратегічного управління в бізнесі ...
05.07.2024 в 18:00
Системне мислення: причини та наслідки ...
01.07.2024 в 17:00
КОНВОКАЦІЯ-2024 ...