Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Програми
/
Програми управлінського розвитку
/
Стратегія
/
Роль управлінців у розвитку України
дати стартів програм
6/2/2025
Формат
4 дні
10:00 - 18:00
вартість
від 45 000 грн
Роль управлінців у розвитку України
Програма для тих, хто прагне задавати ритм системному розвитку України. Благодійна програма на підтримку Сил Оборони України
Запрошуємо на програму випускників kmbs, які
змінюють правила гри в системах, що функціонують на перетині різних сфер – культури, науки, освіти, медицини, бізнесу, політики, війська
прагнуть запускати системні зміни, які матимуть вплив впродовж десятків, а може й сотні років
розуміють, що системні зміни неможливо створювати одноосібно та самотужки, тому думають про цінність для усіх гравців, побудову партнерств і спільнотворення екосистем
хочуть побути в колі однодумців — управлінців, учасників і викладачів kmbs, які мислять про майбутнє, шукають можливості підсилення змін своїми спільними рішеннями
Структура програми
Філософія програми

Більшість із нас уже не можуть просто добре керувати своїми організаціями і не думати про ширший вплив – у культурі, у сфері оборони, в освіті та в публічній адвокації важливих змін. Це новий базовий рівень лідерства, коли ми згуртовуємо коло однодумців, працюємо над собою і у свою щоденну роботу закладаємо турботу не лише про успіх своєї справи, але і про країну. 

 

Разом з тим, не завжди зрозуміло, як залучатися, щоб допомагати важливим змінам ставатися. Окремі спроби допомогти не ефективні і тільки виснажують, вплив на ситуацію значно менший, ніж ви хотіли б і насправді можете мати. Ми маємо мислити стратегічно, задавати правила гри на десятиліття, в ідеалі – століття вперед і здійснювати системний вплив. Те, наскільки ми просунемося як суспільство і як держава, залежить від того, наскільки амбітні виклики ми оберемо і скільки затятості та наполегливості виховаємо в собі. Хто має задавати напрямок і будувати місточки, щоби зʼєднати зусилля суспільства, бізнесу і держави?

 

Схоже, що зокрема це і ми із вами. Тому kmbs створила програму “Роль управлінців у розвитку України” для людей, які мають велику потребу обʼєднувати зусилля та завжди закладати в свою роботу ефект не лише для бізнесу, а і для суспільства, культури, країни в цілому, виходити за межі звичних для себе процесів і підсилювати управлінську складову системних змін в країні. Важливо зробити це такою ж звичкою, частиною стилю життя, як і постійні донати для війська. Вплив компанії, інституції або лідера є настільки широким, наскільки широким є наше мислення.

 

Давайте разом розбиратися, як!

 

На програмі “Роль управлінця у розвитку України” будемо торкатися таких тем як зрілість управлінця, відповідальність за ширші системи, ніж наша організація чи компанія, співпраця суспільства, держави і бізнесу, власність, справедливість, етика та доброчесність в управлінні, економічна інженерія, права людини, цінність свободи, протистояння авторитаризму та демократії, вплив України на міжнародній арені та багато працювати із кейсами.

 

Ця програма є благодійною, усі кошти за участь у навчанні за мінусом операційних витрат ви скеровуєте на потреби Сил Оборони України, які сьогодні боронять саму можливість думати про майбутнє. 

Зміст програми
день 1: 6 лютого

  • Створення умов, що мультиплікують потенціал гравців і створюють імпульс для побудови складніших, стійкіших і більш впливових систем. У якому контексті людина бере відповідальність за ширші системи і чи можна цей контекст сформувати свідомо?
     
  • Природа соціальних систем, закономірності поведінки громадян у суспільстві. Як розуміти результати досліджень та пояснювати парадокси громадської думки? 
     
  • Чому боротьба України за свободу — це відстоювання базових засад демократії? Чому шлях до життєстійкості лежить в тому, щоби вміти розпізнавати спільний інтерес і дієво втілювати його в життя?
     
  • Що можуть активні спільноти, спроможні до автономної дії як на загальнодержавному, так і на локальному рівнях
     
  • Плануємо дискусію про виклики демократії і її майбутнє, концепти свободи та вольності у філософському доробку Сковороди.
     

день 2: 7 лютого

  • Культура як один із найбільш потужних важелів впливу, джерело нашої вразливості і сили водночас. Загальнолюдської культури не існує, тому представники різних культур живуть у різних світах. Наша культура визначає наші вибори, здатність протидіяти ворогу, оборонятися, створювати нове тощо. Чому культури борються за носіїв, а той, хто програв у культурній війні, вже не помітить цього?
     
  • Кейс “Рекрутинг” – війна триватиме довго, ми з вами потребуємо сильного війська. Тому на прикладі поточного процесу залучення нових бійців до бригади Азов ми спробуємо дослідити, які передумови є необхідними та найважливішими при розробці справді дієвої рекрутингової стратегії для військових підрозділів. Спираючись на методологічні принципи human capital менеджменту та враховуючи специфіку військового контексту, ефективних і неробочих практик, ми напрацюємо рішення, які можуть допомогти військовим підрозділам стало залучати людей, що поділяють спільні цінності та розвивати свою спроможність.
    Кейс модерує Ольга Прохоренко - HR менторка, дослідниця, консультантка, коучиня, спікерка, еx-HRD Національного банку України (2016-2020). 

день 3: 8 лютого

  • Досліджуємо, якими важелями економічної політики держава впливає на бізнес. Розглянемо кейси економічних політик: нові ринки, компанії, продукти та подумаємо про критерії дієвих стратегій для України. Якою тут може бути роль держави, бізнесу, суспільства? Чи може бізнес може бути замовником економічної політики?
     
  • Кейс “Інновація для держави” – кейс, присвячений інноваційній українській компанії, яка розробила нейротехнологічний інструмент для психологічного скринінгу та трекінгу. Виклик, що стоїть перед засновником та командою: як пролобіювати інновацію та масштабувати її на рівні держави. Ми спробуємо розробити стратегію лобіювання інноваційного продукту на державному рівні, яка допоможе Україні заявити про себе на глобальній мапі нейропсихологічних технологій. Як знайти баланс між соціальною відповідальністю, державним партнерством і комерційною конкурентоспроможністю, щоб "Аніма" стала прикладом успішного інноваційного рішення з України?
    Кейс представляє Роман Гавриш - засновник старт-апу Anima, власник маркетингової агенції Aimbulance, adjunct professor kmbs, викладач бізнес-школи УКУ.
     

день 4: 9 лютого

  • Хто такий громадянин? Що може бути моїм пріоритетом докладання зусиль? Як зараз створювати і підтримувати громадянське суспільство, вільні медіа?
     
  • Зрілість у ролі управлінця: які фокуси обирали для себе потужні українські підприємці, що підтримували, і чому вплив їхніх рішень помітний через століття? В яких гравців ми обираємо вкладатися зараз? Які процеси підтримуємо і який ефект прогнозуємо? 
     
  • Як через вдале поєднання своїх ролей у певній сфері, спільноті, середовищі, можна мультиплікувати спільний результат — дивитись на свою діяльність широко, бачити перетини, доповнювати досвіди.
     
  • Демістифікуємо роль держави — чому це не абстрактне і далеке, а відстань від кожного з нас до впливу значно коротша, ніж ми часто думаємо.
     
  • Кейс “Меценати” –  про те, як управлінцям та засновникам бізнесів знайти свою роль у ширших системах та зрозуміти якими критеріями керуватися, коли обираємо проєкт для підтримки. Це гарвардський кейс, створений на основі історії одеського підприємця Ніки Вікнянського, який домігся внесення центру Одеси до спадщини Юнеско. Для чого робити такі непрактичні речі? Пропонуємо поглянути на складні дилеми, що постають перед управлінцями від часів, коли України як держави не існувало аж дотепер, а також спробувати згенерувати широкий спектр рішень і прослідкувати їхні можливі ефекти: кого і чому підтримувати, в які ініціативи чи проекти інвестувати свої ресурси.
    Кейс модерують Тимур Демчук та Ніка Вікнянський.

    Дискусія в колі спільноти kmbs про роль управлінців у розбудові України.
     

Викладачі
Едуард Мальцев детальніше
CORE
Тамара Трунова детальніше
Павло Гайдай детальніше
Visiting professor
Віктор Галасюк детальніше
Adjunct professor
Володимир Шелухін детальніше
Visiting professor
Тимур Демчук детальніше
Visiting professor
Ольга Прохоренко детальніше
вартість
від 45 000 грн
Зареєструватись
За додатковою інформацією щодо програми звертайтесь
Катерина Капра
Менеджерка програм управлінського розвитку
Зателефонувати:
Написати:
kmbs live
20.11.2024 в 17:00
Новий подкаст: "Стратегічна гнучкість: як аналітичне мислення допомагає адаптуватись до мінливих умо ...
01.11.2024 в 18:30
Новий подкаст: "Організаційне здоров’я: кейс Сільпо" ...
22.10.2024 в 16:00
Новий подкаст: "Продажі: управління очікуваннями клієнта" ...
09.10.2024 в 18:00
Новий подкаст: "Інноваційні продукти: 6 питань для створення нових рішень" ...
04.10.2024 в 18:00
Новий подкаст: "Аналітика в бізнесі: типи, моделі, рішення" ...
05.09.2024 в 18:00
Новий подкаст: "Менеджмент: стилі управління" ...
19.08.2024 в 16:40
Новий подкаст: "Продажі: стратегічні зміни, кейс Balbek Bureau" ...
31.07.2024 в 14:00
Людський капітал: пошук та розвиток команди ...