A school for leaders who want change

Learn first

KMBS latest news in real time

For the latest KMBS events and news, visit KMBS Live at the top right corner of the screen

Open kmbs live
Home
/
News
/
kmbs поглиблює співпрацю з італійською бізнес-школою POLIMI
10.01.2024
International
Partnerships
kmbs поглиблює співпрацю з італійською бізнес-школою POLIMI

Виїзний навчальний модуль, який відбувся у Мілані з 11 по 15 грудня, став новим етапом співпраці між Києво-Могилянською бізнес-школою та бізнес-школою Міланської політехніки (POLIMI Graduate School of Management).

POLIMI та kmbs дуже схожі: обидві є автономними частинами відомих університетів, обидві працюють з управлінцями як на довгострокових МВА-програмах, так і на короткострокових, а ще мають подібну – модульну – структуру програм.

Співпраця між POLIMI GSoM та kmbs почалася навесні 2022 року за ініціативи італійського партнера. Спочатку POLIMI запропонувала надати доступ до власних бізнес-курсів для учасників МВА-програм kmbs, а згодом і до онлайн-платформи POLIMI, яка зокрема пропонує добірки навчальних матеріалів, що якнайкраще відповідають інтересам користувачів.

Виїзний модуль був логічним наступним кроком для продовження співпраці, але його планування зайняло чимало часу. Потрібно було узгодити концепт і наповнення, яке надало б максимальну цінність учасникам. Це відбувалося у тісній взаємодії представників двох шкіл, упродовж декількох ітерацій. За словами Андрія Наконечного, керівника напрямку міжнародного розвитку kmbs, перша ітерація на 80% відрізнялася від фінальної.

Але зрештою спільний міжнародний МВА-модуль набув остаточної форми, і учасники kmbs вирушили у перший навчальний модуль за межі України від початку повномасштабного російського вторгнення.

Важливою подією у межах виїзного модулю стала зустріч управлінських команд kmbs та POLIMI GSoM, в якій взяли участь декан kmbs Олександр Саврук та керівниця Executive MBA kmbs Олена Мальцева, а також декан POLIMI Федеріко Фраттіні (Federico Frattini) та заступник декана з міжнародної співпраці Томмасо Агасісті (Tommaso Agasisti). 

«Цей навчальний модуль підтвердив, що попри велику війну ми можемо розвивати нові партнерства. Ми можемо надавати цінність і є надійним партнером, – каже Андрій Наконечний – І наша співпраця з POLIMI – це про стратегічну довгострокову взаємодію».

kmbs live
22.04.2024 at 17:06
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
17.04.2024 at 15:42
Доказовий маркетинг: модель розвитку бренду | Роман Гавриш ...
20.02.2024 at 10:37
Новий подкаст Radio kmbs з нашою adjunct professor Оксаною Щегельською ...
13.02.2024 at 12:29
PMBA-25 group visited the exhibition of works by Hanna Sobachko-Shostak, "Eyes of Flowers," ...
13.02.2024 at 12:20
Новий подкаст Radio kmbs "Як малим та середнім бізнесам переходити в корпоративне управління?" ...
25.11.2023 at 16:30
"You have to think through your brand story in detail and tell it. Anything you don't tell, people w ...
24.11.2023 at 16:37
We often hear from businesses working with cross-cultural teams or expanding into global markets abo ...
24.11.2023 at 12:25
Nataliia Yeremieieva, a graduate of Presidents' MBA kmbs, co-founder and co-owner of Stekloplast, an ...