Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Спільнота стратегічних лідерів у секторі безпеки та оборони України зростає
06.03.2020
Спільнота стратегічних лідерів у секторі безпеки та оборони України зростає
Учасники програми «Стратегічне Лідерство у секторі безпеки та оборони України» завершили навчання та отримали дипломи магістрів публічного адміністрування.

«Перші згадки про військову еліту в Києво-Могилянській академії сягають 400-річної давнини. Тоді гетьман Петро Сагайдачний приєднався до Київського братства із запорізьким військом. Ви теж вже у цьому історичному ряду — військових лідерів України, які долучились до Могилянки. Але сьогодні світ має принципово інші вимоги до кожного з вас. Стратегічне лідерство передбачає спроможність створювати правила гри, працювати з концептами, дизайнувати складні системи та бути у діалозі з іншими гравцями. Тож нехай вам щастить, колеги! Дякую за співпрацю», — Олександр Саврук привітав випускників програми «Стратегічне Лідерство у секторі безпеки та оборони України».

5 березня стратегічні лідери отримали дипломи магістрів публічного адміністрування у секторі безпеки та оборони України.

Впродовж 14 місяців навчання вони аналізували складність сучасного та майбутнього середовища безпеки, його вплив на ключові системи держави, уряд і міжвідомчу співпрацю, вивчали концепції інституційного лідерства та моделювали складні системи в секторі безпеки та оборони.

Під керівництвом Гелени Саврук стратегічні лідери України навчаються у kmbs з 2017 року. Цьому сприяє фокус Школи на розвитку лідерських спроможностей, необхідних управлінцям стратегічного рівня, та довіра міжнародних партнерів до експертизи викладачів kmbs.

Спеціальний радник Великої Британії з питань оборони Лінда Сміт під час вручення зауважила, що програма має підтримку через додаткову цінність, яку отримують учасники під час навчання у kmbs. Вона відзначила міжнародний рівень експертизи Школи та водночас заглиблення викладачів в український контекст.

Із завершенням важливого етапу випускників привітав і міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань. Він наголосив: «Кожен із вас вже служив цій країні, але у новому світі з його викликами здобуті на програмі навички і спільнота однодумців допоможуть вам у цій лідерській подорожі». Міністр закордонних справ Канади повідомив, що програма військової співпраці продовжує фінансування програм kmbs для стратегічних лідерів і стратегічних архітекторів ще на два роки. Ці інвестиції він назвав внеском Канади у реформування України та краще майбутнє для кожного українця.

1 / 6
kmbs live
16.11.2020 в 14:31
Зараз ми живемо в часи економіки взаємовідносин, де особиста увага до клієнта і створення унікальног ...
16.11.2020 в 11:52
З кожним роком стає дедалі очевиднішим: невизначеність є й буде нашою новою нормальністю. Нам потріб ...
13.11.2020 в 14:33
Учасники MBA-програм по-різному описують цінність, яку отримали під час навчання у kmbs — для когось ...
12.11.2020 в 16:05
«В інвестиціях працює принцип: що простіше — то краще. Формування портфелю можна порівняти з приготу ...
11.11.2020 в 12:02
Дайджест найближчих програм у kmbs: ◾️ Старт MBA програм [3 грудня]: • Presidents’ MBA — http://bi ...
11.11.2020 в 08:21
«‎Наприклад, у вас за минулий тиждень було 25 клієнтів. Чи можете ви зробити так, щоб усі вони повер ...
10.11.2020 в 14:33
Якісна трансформація не може відбутись за місяць чи навіть півроку — це тривалий процес, який передб ...