Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Школа освітніх управлінців: шлях від директора до лідера освітньої команди
30.07.2021
Школа освітніх управлінців: шлях від директора до лідера освітньої команди
Новими смислами, підходами й практиками завершилося навчання на програмі “Школа освітніх управлінців” для директорів шкіл, керівників державних освітніх інституцій та засновників стартапів.

Новими смислами, підходами й практиками завершилося навчання на програмі «Школа освітніх управлінців» для директорів шкіл, керівників державних освітніх інституцій та засновників стартапів.

Протягом 4 місяців учасники працювали над формуванням панорамного бачення системи освіти, знайомилися з портретом сучасного управлінця і тим, як лідер може впливати на результати та поведінку системи. І навіть коли на початку програми слухачам здавалось, що важку бюрократичну систему не зрушити з місця, вже за п’ять модулів думки набули іншого забарвлення. З’явилось розуміння партнерства в освітньому процесі і ролей кожного учасника в ньому, опановано новітні технології, випрацювано навички формування освітніх команд. Саме команд, не колективів.

Кожен учасник прийшов до Школи освітніх управлінців з власним викликом або завданням: нестача управлінських навичок, надмірне навантаження вчителів, вигоряння, відсутність культури закладу або нерозуміння, про що і для кого моя школа.

Закінчилося навчання на програмі представлення власного проєкту ідеї розвитку власної освітньої системи: зі сформованою місією та візією, визначеними завданнями, окресленими проблемами та планами їх вирішення. Мислення поняттями «колектив»«інструкція» відтепер змінено на «команда» та «ідея» — це значний крок вперед як для лідера школи, так і для освітньої системи, в якій він перебуває.

І певно найбільша цінність будь-якого навчання — це його результати. У кожного учасника вони свої: хтось зрозумів підходи до роботи з колективом в залежності від того, в якій ролі перебувають люди; хтось розробив покрокову стратегію розвитку школи зі залученням меценатів та формуванням довгострокових відносин з IT-компаніями; хтось після кожного модуля в Школі освітніх управлінців опрацьовував з колективом набуті знання і наразі має поставлену команду роботу.

Ще однією з цінностей програми є формування спільноти лідерів освіти та створення умов для відкритого діалогу всередині освітньої системи між різними її представниками.

1 / 7
kmbs live
30.09.2022 в 20:00
Програма, що надає можливість управлінцям зі сфер культури, журналістики, освіти, громадського секто ...
21.09.2022 в 15:30
Стратегічна сесія — це один зі способів стратегування. Часом дуже дієвий, а часом може завести коман ...
21.09.2022 в 13:00
Про навчання під час війни. Про те, чи доречне воно? Чим може бути корисним, окрім, власне отрима ...
20.09.2022 в 18:30
Під час війни ми не лише боронимо свою державу на різних фронтах, а й відчуваємо потяг до переосмисл ...
20.09.2022 в 13:00
Україна стає світовим лідером, який визначає хід історичних подій у 21 столітті та закладає принципи ...
20.09.2022 в 11:30
Завтра о 19:00 у просторі ПЕН у Києві відбудеться п’ята подія на підтримку Збройних Сил України — не ...
19.09.2022 в 19:00
Набір на програми МВА kmbs триває! 🔹 Старт 27 жовтня. Більше про програми МВА: https://kmbs.ua/ua/ ...
19.09.2022 в 13:45
араз успішні ті компанії, які звертають увагу на своїх наявних клієнтів і те, як будувати з ними сто ...