Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Зустріч EMBAC 2024 в Швейцарії
31.05.2024
Зустріч EMBAC 2024 в Швейцарії
Декан kmbs Олександр Саврук представив kmbs на черговій Європейській регіональній зустрічі EMBAC 2024. «Лідерство 21 століття»

Вже 7 років kmbs є частиною глобальної мережі бізнес-шкіл Executive MBA Council, що дає можливість впливати на розвиток сфери управлінської освіти на міжнародному рівні, бути в спільному смисловому полі та обмінюватись досвідом з представниками топових освітніх інституцій. На сьогодні kmbs є єдиним членом EMBAC в Україні і для нас це ще одна можливість розказати колегам та партнерам про те, як працює наша школа та українська система освіти загалом під час війни.

Минулого тижня в Санкт-Галлені, Швейцарія, відбулась чергова Європейська регіональна зустріч EMBAC 2024, яка зібрала понад 70 представників ключових європейських бізнес-шкіл. kmbs представляв декан школи, Олександр Саврук. Фокусна тема цього року — «Лідерство 21 століття».

«В той час, коли перша чверть цього століття наближається до кінця, лідери та особи, які приймають рішення, зіштовхуються з безпрецедентними дилемами: нові технології створюють величезні можливості для зростання та прогресу. Проте ті самі технології кидають виклик усталеним організаційним бізнес-моделям. Конкуренція зростає. Зміна клімату, бідність, нерівність і глобальні війни висувають негайні вимоги до ділових і політичних лідерів. Ці вимоги зростають з тією ж швидкістю, що й технологічні інновації. В підсумку зростає і потреба у відповідних навичках, ноу-хау та розвитку мислення для осіб, які формують рішення», — зазначають організатори.

Executive MBA Council (EMBAC) — це професійне об'єднання понад 200 бізнес-шкіл та університетів з усього світу, які працюють з освітою для управлінців (executive education). Організація була заснована у 1981 році з головним офісом у Каліфорнії, США.

Місія EMBAC — сприяти розвитку управлінської освіти через поширення кращих практик серед шкіл-учасниць спільноти, проведення досліджень, організацію конференцій та професійних форумів. Важливо також зазначити, що EMBAC тісно пов'язаний з практично усіма ключові асоціаціями та професійними організаціями у сфері управлінської освіти — американська AACSB була напряму залучена до створення EMBAC, а EFMD, AMBA та CEEMAN є стратегічними партнерами спільноти.

kmbs live
22.04.2024 в 17:06
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
17.04.2024 в 15:42
Доказовий маркетинг: модель розвитку бренду | Роман Гавриш ...
20.02.2024 в 10:37
Новий подкаст Radio kmbs з нашою adjunct professor Оксаною Щегельською ...
13.02.2024 в 12:29
PMBA-25 group visited the exhibition of works by Hanna Sobachko-Shostak, "Eyes of Flowers" ...
13.02.2024 в 12:20
Новий подкаст Radio kmbs "Як малим та середнім бізнесам переходити в корпоративне управління?" ...
25.11.2023 в 16:30
«Ви маєте детально продумати історію свого бренду і розповісти її. Все, що ви не розкажете, додумают ...
24.11.2023 в 16:37
Від бізнесів, які працюють з кроскультурними командами або виходять на світові ринки, ми часто чуємо ...
24.11.2023 в 12:25
Як довелося переформатувати бізнес, аби він вижив, та чи вийшло зробити з лимона лимонад – розповіда ...