Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
MBA: точка відліку
22.04.2019
MBA: точка відліку
До спільноти kmbs приєдналися учасники нових MBA-груп: управлінці та засновники компаній, які прийняли рішення стати на шлях трансформації – у собі та своїх організаціях.

Спільнота kmbs постійно розширюється, і нещодавно вона знову поповнилась новими членами. Адже 17 квітня відбувся весняний старт MBA-програм kmbs. Учасники нових MBA-груп — це управлінці та власники, які прагнуть змін у собі, своїх бізнесах та у світі. 

Перший день навчання  — це знайомство учасників одне з одним, філософією kmbs, з атмосферою та історією Києво-Могилянської академії. А також виступи спікерів, одним з яких традиційно є декан kmbs Олександр Саврук. 

Він розповів про виклики, з якими стикаються управлінці у добу відкритих систем, і про те, які підходи використовує сьогодні бізнес-школа. За його словами, «kmbs зараз — це інфраструктурна інституція. Ми — про управління феноменами. Ми майже не працюємо з навичками. Ми йдемо далі — розширюємо компетенції, розвиваємо спроможності лідерів».

Попереду на учасників MBA-програм чекає безліч цікавого: сучасні управлінські концепти та бізнес-моделі, навчальні модулі в Україні та закордоном, а головне — зміни у мисленні й у навколишньому світі. Детальніше про логіку та наповнення MBA-програм kmbs можна дізнатися тут

kmbs live