Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Події
/
ТОП-5 помилок керівника у внутрішніх комунікаціях під час кризи
Час
14.04.2020
18:00 - 19:00
Адреса
Вартiсть
Безкоштовно
Вебінар
для Управлінців
для Учасників MBA
для Власників
для ТОП-менеджерів компаній
для HR-директорів
для HR-менеджерів
Для CEO
ТОП-5 помилок керівника у внутрішніх комунікаціях під час кризи
Вебінар з Мариною Стародубською
Подія завершена

Деструктивна позиція керівника під час кризи має шкідливі наслідки для внутрішньої культури компанії, залученості та продуктивності працівників. Тож не дивно, що з-поміж усіх викликів, спричинених пандемією та кризою, помилки перших осіб у комунікаціях з командою відчуваються особливо гостро та можуть призвести до втрати ключових людей для компанії.

 

14 квітня на вебінарі з Мариною Стародубською поговоримо про ТОП-5 помилок, яких припускаються керівники під час кризи. Ви дізнаєтесь, як ефективніше комунікувати про складні рішення, зберегти команду та репутацію компанії.

 

Марина Стародубська — ад’юнкт-професор kmbs з 2010 року: управління репутацією, внутрішні комунікації, кризові комунікації, крос-культурні комунікації. Керуючий партнер консалтингової компанії TLFRD з 2006 року. Географія клієнтів: США, континентальна Європа, Великобританія, Центральна Європа, Центральна Азія, Кавказ, Скандинавія, Китай, Корея, Туреччина, Східна Азія. Проводила навчання для топменеджерів і фахівців Huawei, SoftServe, Bayer, Kernel, Mondelez International, European Investment Bank, Nova Poshta, DTEK, Deloitte, Astarta, Danfoss, Contour Global, Naftogaz Ukraine та ін.

 

 

Час: 14.04 | 18:00

Вартість: Безкоштовно

Реєстрація: https://forms.gle/pccqnx254A9u1Msh8

kmbs live