Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
«Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні»: вітаємо випускників
Головна
/
Новини
/
«Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні»: вітаємо випускників
16.11.2022
«Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні»: вітаємо випускників
З 14 по 16 листопада у kmbs відбувся останній модуль навчальної програми Проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», наприкінці якого учасники отримали дипломи про завершення програми.

Проєкт ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні» створено у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії. Цей проєкт спрямовано на прискорення розвитку сектора ММСП шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об'єднань (БО).

Упродовж 9 навчальних модулів учасники отримували знання та практичні навички для розвитку організаційної, управлінської та фінансової спроможності своїх бізнес-об’єднань. А завершила програму ділова гра «Захист стратегії БО», яка допомогла учасникам отримати досвід колегіальної роботи.

На церемонії вручення дипломів учасників привітали Андре Губер (Andre Huber), директор програми співробітництва посольства Швейцарії в Україні, Крістофорос Політіс (Christophoros Politis), заступник постійного представника ПРООН в Україні, та декан kmbs Олександр Саврук.

«Цей курс був розроблений до початку війни, і він — завдяки усім залученим  став ще одним доказом стійкості та адаптивності України: її приватного сектора, суспільства, державних інституцій»,  сказав Крістофорос Політіс.

Високі гості висловили вдячність усім сторонам Проєкту за партнерство та підкреслили, що розвиток членських бізнес-об’єднань також робить чималий внесок у розвиток стійкості країни. «Мікро-, малі і середні підприємства  це джерело життя для спільнот»,  влучно підмітив пан Політіс.

А Олександр Саврук у своєму зверненні до учасників додав: «Це дуже у дусі kmbs  працювати з інфраструктурними елементами, якими є бізнес-асоціації, тому що це  часом невидимі основи для багатьох гравців ринку. І вони мають бути більш відчутними та важливими, адже це перехід у відкриті системи, екосистеми, кластери. Такий перехід потребує зміни наших ментальних установок, віри та розуміння, як із цим працювати».

Урочисту церемонію вручення дипломів завершила ще одна символічна, але й змістовна дія. Учасники підписали Стандарт членського БО, який розробляли упродовж усього навчання. Це рамковий документ, що фіксує принципи роботи бізнес-обєднань, які представлятимуть мікро-, малий та середній бізнес в Україні.

Вітаємо випускників програми і бажаємо їм успішного втілення отриманих знань на благо країни! 

kmbs live
05.07.2024 в 18:00
Системне мислення: причини та наслідки ...
01.07.2024 в 17:00
КОНВОКАЦІЯ-2024 ...
20.06.2024 в 14:00
Як управлінцям використовувати штучний інтелект? ...
13.06.2024 в 15:00
Трансформаційні зміни: Олексій Северин, Ekol Logistics ...
25.05.2024 в 14:00
Побудова цілісної системи управління людським капіталом ...
15.05.2024 в 17:00
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
08.05.2024 в 14:00
Менеджмент у часи війни. Олексій Кошеленко та Олена Мальцева ...
30.04.2024 в 15:00
Випускники kmbs: трансформаційні зміни Ольги Тадай ...