Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Учасники Presidents’ MBA зіграли роль інвесторів українських стартапів
20.02.2020
Учасники Presidents’ MBA зіграли роль інвесторів українських стартапів
Групи Presidents’ MBA-19 та Presidents’ MBA-20 завітали із навчальним кейсом до Lift99 Kyiv Hub.

Стартапам властиві нестандартні та інноваційні рішення, відкритість до помилок і тестування нових гіпотез, існування в умовах невизначеності та постійна адаптація бізнес-моделей.

Щоб дослідити, як зрілому бізнесу можуть стати у нагоді переваги стартап-культури, групи Presidents’ MBA-19 та Presidents’ MBA-20 завітали із навчальним кейсом до Lift99 Kyiv Hub. 

Під час візиту вони перейняли роль інвесторів, яким презентували свої проєкти засновники трьох українських стартапів. Серед них, зокрема, були: 1) вебплатформа для взаємодії з дизайнерами, які виконають технічне завдання клієнта протягом одного робочого дня; 2) додаток для передзамовлення страв і бронювання столика у обраному закладі; 3) сервіс аналітики діджитал-маркетингу та продажів.

Учасники Presidents’ MBA досліджували, наскільки ідеї є актуальними, чи команда впорається з їх реалізацією, які перспективи масштабування та ключові ризики у кожному з випадків. А також пропонували рішення для підсилення представлених продуктів.

На завершення кейсу кожен із учасників Presidents’ MBA вирішував, як розподілить 50 тис. доларів інвестицій між трьома проєктами.

Зустріч відбулась у Lift99 Kyiv Hub не випадково, адже хаб є центром тяжіння для українських та міжнародних стартапів. Представництва Lift99 в Естонії та Україні — це осередки для обміну досвідом, пошуку однодумців та інвесторів для втілення своєї ідеї. Цьому сприяють різноманітні події для резидентів та глобальна мережа засновників і партнерів Lift99. 

Незабаром учасники навідаються до Естонії та Швеції, щоб дослідити підприємницьку культуру цих країн і побачити, як на практиці втілюється концепція cogrowing спільнот.

1 / 8
kmbs live