Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Світла пам’ять доктору Карлу Цайнінгеру
28.03.2019
Світла пам’ять доктору Карлу Цайнінгеру
Помер відомий вчений Карл Цайнінгер, який був членом Дорадчої ради Києво-Могилянської бізнес-школи та почесним професором Києво-Могилянської академії.

22 березня 2019 року відійшов у інший світ відомий вчений Карл Цайнінгер, який був членом Національної академії наук України, почесним професором Києво-Могилянської академії та мав медаль Святого Петра Могили.

Карл Цайнінгер (Karl H. Zaininger) був доктором з інженерної фізики, членом Академії наук США. У 1975 році він створив та очолив науковий інститут Siemens Corporate Research, Inc у США та був його президентом протягом 15 років. 

Був засновником та виконавчим директором Global Technology Management Partnerships,  викладав у Прінстонському, Пенсільванському і Каліфорнійському університетах. Його перші 20 професійних років пройшли в науково-дослідних лабораторіях RCA. Також доктор Цайнінгер працював над багатьма проектами уряду США, включно з програмами U.S. Army Electronics Technology and Devices Laboratory та Solar Energy Research Institute. 

Карл Цайнінгер близько 10 років був членом Дорадчої ради Києво-Могилянської бізнес-школи, докладав багато зусиль для розвитку бізнес-освіти в Україні та тісно співпрацював зі Школою. Також він приділив багато часу студентам Києво-Могилянської академії, Київського Політехнічного інституту та інших вишів.

Він неодноразово казав: «Тут, в Америці, живе німець Карл Цайнінгер, який любить Україну і хоче їй допомогти».

kmbs live