Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Оголошено переможців Cтипендійної програми kmbs
27.10.2020
Оголошено переможців Cтипендійної програми kmbs
Стипендійна програма kmbs — це можливість для управлінців, які своєю діяльністю сприяють вирішенню актуальних проблем українського суспільства. Стипендія забезпечує 75% вартості навчання на Executive MBA.

Переможцями Стипендійної програми kmbs стали:

Богдан Логвиненко

Олекандра Матвійчук

Віта Думанська

Ольга Сагайдак

Вони успішно пройшли всі етапи відбору та 29 жовтня розпочнуть навчання на програмі Executive MBA. Вітаємо їх у спільноті!

Цього разу на одне стипендійне місце ми отримали 23 аплікації. Ретельно вивчивши кожну з них, відібрали 16-ьох управлінців для фінального етапу — співбесід з керівниками MBA-програм.

Зі слів Олени Жильцової, керівниці програми Executive MBA:

«Усі шістнадцять кандидатів на стипендію, котрі були запрошені до фінального етапу конкурсного відбору, надзвичайно сильні. Усі інтелектуальні, амбітні, працюють з надважливою проблематикою, представляють Україну в світі, є соціальними новаторами. Тому прийняти остаточне рішення, навіть попри ґрунтовне вивчення всіх проєктів і досвіду всіх кандидатів, було непросто. Та, думаю, Школі вдалося обрати проєкти, для яких тут і зараз програма Executive MBA стане неабияким мультиплікатором, допоможе зробити новий якісний стрибок, максимізує їхній вплив на середовище».

Започаткування стипендій було природним кроком для kmbs. Освітня діяльність Школи спрямована на те, щоб сучасні управлінці, набуваючи новий тип мислення та розвиваючи лідерські спроможності, створювали якісно іншу дійсність для себе, свого бізнесу та українського суспільства. Для досягнення синергійного ефекту ця трансформація має відбуватись серед представників різних сфер — бізнесу, культури, освіти, соціальних та громадських інституцій.

Про ключову мету стипендійної програми розповів Едуард Мальцев, заступник декана kmbs та керівник програми Presidents’ MBA:

«Стипендії стимулюють навчання керівників та розвиток інституцій, які мають суттєвий вплив на суспільство. Стипендії важливі також і для навчального процесу МВА. Навчаючись в одній аудиторії, керівники бізнесу та неурядових організацій починають бачити ширшу картину; краще розуміють проблематику одне одного; збагачуються підходами до операційного управління; знайомляться зі стратегічним управлінням в різних сферах діяльності».

Наступний відбір для отримання стипендій kmbs відбудеться весною 2021 року. Переможцям бізнес-школа забезпечить 75% вартості навчання на програмі Executive MBA.

______

Більше про стипендіатів kmbs:

1 / 4
kmbs live
16.11.2020 в 14:31
Зараз ми живемо в часи економіки взаємовідносин, де особиста увага до клієнта і створення унікальног ...
16.11.2020 в 11:52
З кожним роком стає дедалі очевиднішим: невизначеність є й буде нашою новою нормальністю. Нам потріб ...
13.11.2020 в 14:33
Учасники MBA-програм по-різному описують цінність, яку отримали під час навчання у kmbs — для когось ...
12.11.2020 в 16:05
«В інвестиціях працює принцип: що простіше — то краще. Формування портфелю можна порівняти з приготу ...
11.11.2020 в 12:02
Дайджест найближчих програм у kmbs: ◾️ Старт MBA програм [3 грудня]: • Presidents’ MBA — http://bi ...
11.11.2020 в 08:21
«‎Наприклад, у вас за минулий тиждень було 25 клієнтів. Чи можете ви зробити так, щоб усі вони повер ...
10.11.2020 в 14:33
Якісна трансформація не може відбутись за місяць чи навіть півроку — це тривалий процес, який передб ...