Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
25-26 липня відбудеться Школа менеджерів освітніх програм
19.06.2020
25-26 липня відбудеться Школа менеджерів освітніх програм
Спеціальна програма для тих, хто хоче працювати з освітніми проєктами та стати частиною команди Києво-Могилянської Бізнес-Школи.

Попри турбулентність зовнішнього середовища, але і завдяки цьому, Києво-Могилянська Бізнес-Школа постійно змінюється, зростає та активно розвиває напрямки, проєкти та нові актуальні програми, які працюють на розвиток України. Саме тому ми шукаємо поповнення до нашої команди – тих, хто вірить в рушійну силу освіти, кому цікаві люди та бізнес-середовище, хто прагне створювати та просувати освітні продукти.

Приблизні портрети тих, кого ми шукаємо:

Менеджер коротко- і середньострокових програм управлінського розвитку:

  1. Небайдужа людина з бажанням допомагати іншим, готовністю розібратися, що насправді потрібно клієнту і шукати найкраще рішення в кожній окремій ситуації;
  2. Зі спроможністю розбиратися в особливостях освітніх продуктів для бізнесу та з тим, як працюють і розвиваються бізнес-системи;
  3. З готовністю працювати не за інструкцією: разом із командою шукати нові рішення та ініціювати зміни; рефлексувати та виходити на кореневі причини того, що відбувається в організаціях клієнтів.

Менеджер сервісної та операційної підтримки до Офісу Стратегічних програм :

Людина, яка чутлива до деталей сервісу та небайдужа до потреб клієнта, цікавиться тим, як працюють бізнесові, державні та інші соціальні системи, приймає постійний виклик ставати краще та креативніше.

Ми не проводимо «стандартних» співбесід та прискіпливого аналізу резюме. Натомість пропонуємо пройти декілька цікавих завдань і потрапити на фінальний етап відбору – навчання на програмі.

Детальніше про школу та реєстрація за посиланням:https://bit.ly/3d1WyhX

kmbs live