Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Що відрізняє найкращих менеджерів?
04.04.2019
Meeting Point
Що відрізняє найкращих менеджерів?
Викладач kmbs Сергій Ноздрачов поділився з потенційними учасниками MBA-програм своїми думками про ефективний шлях розвитку управлінця на події MBA Pre-Start Meetings.

Навчання на MBA програмах від kmbs дає можливість засновникам компаній та керівникам бізнесів розвинути власні таланти і спроможності, адже тільки проривний особистісний та професійний розвиток управлінця веде до якісного стрибка у розвитку компанії. Події MBA Pre-Start Meetings призначені для тих, хто хоче спробувати себе у ролі учасника МВА-навчання, познайомитися з kmbs, відчути школу зсередини, поспілкуватися з викладачами та випускниками. 

На черговій події MBA Pre-Start Meetings засновники та керівники компаній разом із підприємцем та викладачем kmbsСергієм Ноздрачовим шукали відповідь на запитання: «Що найкращі менеджери роблять по-іншому?». 

На думку спікера, найуспішніші менеджери фокусуються на розвитку своїх сильних сторін, вони знаходяться у стані постійної залученості («engagement») у справи своєї компанії, орієнтовані на продуктивність. Як сказав Сергій Ноздрачов на події, «розвиток слабких сторін – це страховка від провалів. Розвиток сильних сторін – шлях до справжнього успіху». Тому, не ігноруючи свої слабкі сторони, управлінцям варто усвідомити, що максимальний потенціал ховається у розвитку власних талантів. 

kmbs live