Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе-2020
20.05.2020
Церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе-2020
Премія імені Георгія Ґонґадзе — це нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з powered KMBS Alumni platform та виданням «Українська правда».

Запрошуємо на церемонію нагородження цьогорічного лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе, яка відбудеться 21 травня о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА.

Серед фіналістів Премії: засновник «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів, публіцист і телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukrainer Богдан Логвиненко.

Цього року захід вперше відбудеться у телеформаті, його проведуть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

Крім фіналістів Премії, учасниками ефіру стануть:

— Мирослава Ґонґадзе, дружина Георгія Ґонґадзе та керівниця Української служби “Голосу Америки”;

— Андрій Курков, письменник і президент Українського ПЕН;

— Лариса Денисенко, письменниця, правозахисниця і журналістка;

— Ігор Козловський, вчений, публіцист;

— Вахтанґ Кіпіані, перший лауреат Премії, головний редактор інтернет-видання “Історична правда” та однойменного тележурналу на каналі “Еспресо”, а також засновник Музею-архіву преси;

— Євген Глібовицький, експерт зі стратегій.

Премія імені Георгія Ґонґадзе — це нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з виданням «Українська правда» та powered KMBS Alumni platform.

До довгого списку номінантів на здобуття Премії цього року ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів:

  • інноваційність;
  • значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища;
  • професійність і компетентність.

Серед меценатів, які підтримали Премію та розвиток незалежної журналістики в Україні, випускники kmbs: Микола Сушко, Дмитро Чернов, Людмила Перебийнос, Максим Дядик, Микола Демченко та Ольга Мішуровська, Олег Брусіловський, Олександр Ткачук, Роман Квашенко, Сергій Дулєпов, Ярослав Волковецький, родини Бруннерів, Вікнянських та Міщенків. 

Києво-Могилянська Бізнес-Школа є організаційним партнером заходу, тож подивитись церемонію можна буде на нашій сторінці у фейсбук, а також на YouTube-каналі UA: Культура, фейсбук-сторінках Премія імені Георгія Ґонґадзе, PEN Ukraine, Українська правда і Детектор медіа.

До зустрічі!

kmbs live