Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Павло Казарін став лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе у 2020 році
21.05.2020
Павло Казарін став лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе у 2020 році
Крім Павла Казаріна серед фіналістів опинились Роман Вінтонів, засновник «Телебачення Торонто» та Богдан Логвиненко, засновник проєкту Ukraїner.

Переможця оголосив меценат Премії та випускник kmbs Сергій Дулєпов у прямому ефірі суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА.

До довгого списку номінантів на здобуття Премії цього року увійшли 22 українські журналісти, а крім Павла Казаріна серед фіналістів опинились Роман Вінтонів, засновник «Телебачення Торонто» та Богдан Логвиненко, засновник проєкту Ukraїner.

У своїй промові Павло висловив подяку колегам та зазначив: «У нас насправді є багато приводів, щоб програти, та я не бачу жодного приводу, щоб складати зброю. Тому що перемагати, коли ти в більшості — це дуже легка справа, а перемагати, коли ти є аутсайдером — можливо, і є справжнє діло, якому можна присвятити своє життя».

Премія імені Георгія Ґонґадзе — це відзнака для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з виданням «Українська правда» та powered KMBS Alumni platform.

Капітула Премії щороку визначає переможця за трьома критеріями: інноваційність, значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища, професійність і компетентність. Лауреат отримує винагороду у розмірі 100 тисяч гривень.

Цього року 16 випускників kmbs стали меценатами Премії імені Георгія Ґонґадзе

Сергій Дулєпов розповів, чому спільнота випускників підтримує цю винагороду: «Для нас важливо, щоб люди мислили більш критично, а це неможливо без професійних журналістів. Як могилянці, ми думаємо не тільки про добробут власних компаній, а й про створення середовища навколо себе — саме це і робить Премія».

kmbs вітає Павла та усіх фіналістів!

kmbs live