Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Представники kmbs увійшли до Наглядової Ради Глобального договору ООН
27.02.2020
Представники kmbs увійшли до Наглядової Ради Глобального договору ООН
Глобальний договір ООН — ініціатива, яка виступає транслятором Цілей сталого розвитку та є діалоговою платформою для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та уряду.

26-го лютого на загальних зборах членів Мережі Глобального договору ООН було обрано Наглядову Раду. До її складу увійшли керівники бізнесів і громадських організацій, які є учасниками Глобального договору ООН та у своїй діяльності дотримуються Цілей сталого розвитку. 

Членами Наглядової Ради стали: декан kmbs Олександр Саврук та випускник Школи Віталій Верещагін (Caparol Ukraine), Володимир Костюк (Фармак), Максим Тимченко (ДТЕК), Євген Шевченко (Carlsberg Ukraine), Сергій Созановський (FILM.UA Group), Зоя Литвин (Освіторія), Ірина Іванчик (Фонд «Повір у себе») та Захарій Тейлор (Офіс Координатора ООН в Україні).

Вітаємо учасників із цим важливим кроком та віримо, що такі системні дії спільноти однодумців призведуть до позитивних зрушень у впровадженні Цілей сталого розвитку в Україні.

kmbs live