Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Розвиток і трансформація: kmbs у Дубаї
12.04.2019
Розвиток і трансформація: kmbs у Дубаї
Під час міжнародного навчального модуля в ОАЕ учасники Executive MBA kmbs досліджували візію Дубаю та управлінські, технологічні й культурні інновації.

УчасникиMBA-програм kmbsзнайомляться з сучасними управлінськими концептами не тільки в аудиторіях Школи. Важливою частиною навчання є міжнародні модулі, під час яких можна на численних прикладах побачити, як ці концепти втілюються на практиці.  

Сьогодні завершився міжнародний навчальний модуль двох груп Executive MBA kmbs до Об’єднаних Арабських Еміратів. Протягом п’яти днів учасники досліджували реалізацію візії Дубаю: відвідували державні установи, зустрічалися з управлінцями міжнародних та локальних компаній, а також навчалися в American University in Dubai.

Візія уряду Дубаю – стати глобальним лідером і провідником змін у сфері державного управління. Як реалізується ця візія, учасники модулю дізналися під час візиту до Mohammed Bin Rashid School of Government (MBRSG) - ключової навчальної інституції Дубаю. Професор Мартін Спраггон (Martin Spraggon), заступник декана MBRSG з академічних питань, сказав на зустрічі з учасниками Executive MBA kmbs:Ключове завдання нашої школи - це підготовка лідерів завтрашнього дня, які готові не лише реалізовувати поставлені завдання, а й змінювати правила гри у цілих системах - формувати майбутнє”.

Три дні учасники модуля досліджували управлінські, технологічні та культурні інновації, які дозволяють ефективно працювати з моделями сталого розвитку. Завдяки візитам до агенції Smart Dubai, що опікується впровадженням сучасних технологій в усіх державних інституціях, та до Dubai Sustainable City, інноваційного міста майбутнього, учасники модулю побачили, як інноваційні підходи працюють уже сьогодні і дозволяють Дубаї бути лідером змін та прикладом для інших країн.

А керівник Interpipe Middle East Андрій Бурцев поділився з учасниками кейсом виходу компанії Interpipe на ринок Близького Сходу та трансформацією бізнес-моделі у перші роки роботи Interpipe Middle East. 

Феномен поєднання надсучасних інновацій та культурної спадщини був у фокусі останнього дня модулю. Саме з ним учасники працювали під час візитів до унікального проекту Masdar City, та справжніх культурних символів ОАЕ - Sheikh Zayed Grand Mosque та Louvre Abu Dhabi.

kmbs live