Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Старт MBA-програм: унікальний досвід у нових умовах
23.04.2020
Старт MBA-програм: унікальний досвід у нових умовах
22 квітня учасники MBA-програм розпочали навчання у форматі virtual live.

«Коли у kmbs ми говоримо про Ваш рольовий обов’язок, про стратегії, то розуміємо, що це передбачає проактивний, дизайнерський та творчий підхід. Йдеться про створення нової гри або ж нових правил гри — це якраз те, що є в характері нашої Школи. Навчитись із цим підходом працювати — це, можливо, важливіше, аніж пережити чергову кризу. Сьогодні Ви вирішили приєднатись до нашої дієвої спільноти, і це свідчить про те, що Ви цю кризу прийняли, всередині усвідомили і пішли далі. Ви вже почали створювати власне майбутнє, а не стали жертвою обставин. А вже що робити далі, в який спосіб будувати нове у невизначених умовах — це, власне, і є те, що маємо з’ясувати разом. Нехай Вам щастить, колеги!», — цими словами Олександр Саврук привітав нових учасників MBA-програм.

22 квітня до спільноти kmbs приєднались управлінці, які прийняли рішення діяти проактивно у нових умовах і творити власне майбутнє. Вони представляють різні сфери діяльності, але об’єднані спільною метою — бажанням навчатись задля трансформації свого мислення, і, як наслідок, трансформації своїх компаній та ширших систем.

У перший день учасники познайомились один з одним, із командою Школи та занурились у філософію і цінності Могилянської спільноти. Після цього відбулось неформальне спілкування у кращих традиціях kmbs.

Старт MBA-програм у форматі Virtual live — це унікальний феномен для управлінців і для Школи. Впродовж цього шляху на нас усіх чекають як досягнення, так і помилки. Та недарма у Києво-Могилянській академії кажуть: «Не тільки ви обираєте Могилянку, а й Могилянка обирає вас!».

1 / 5
kmbs live