Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Меценати зі спільноти kmbs підтримали видання Літопису Самійла Величка
16.10.2020
Alumni
Меценати зі спільноти kmbs підтримали видання Літопису Самійла Величка
Презентація Літопису відбулась 14 жовтня у Батурині, а наступного дня меценати зустрілись з ініціаторкою проєкту Тетяною Таїровою-Яковлевою.

14 жовтня, в День українського козацтва, у Батурині презентували повне видання Літопису Самійла Величка.

Вчора меценати зі спільноти kmbs, які підтримали видання, зустрілись з ініціаторкою проєкту, російською дослідницею Тетяною Таїровою-Яковлевою.

Тетяна розпочала дослідження пам’ятки у 2012 році, а відродження документу в повному обсязі стало можливим завдяки багаторічній співпраці українських та російських науковців. Під час зустрічі дослідниця подякувала меценатам та підкреслила, що традиція підтримки культурних проєктів є дуже характерною для України і їй приємно бачити, що вона продовжує жити.

У свою чергу, декан kmbs Олександр Саврук подякував Тетяні за плідну працю та можливість отримати доступ до унікальних пам’яток української історії, які зберігаються в російських архівах. А також зауважив: «‎Виходячи з радянського та пострадянського періоду, ми, говорячи про людей, часто вдаємось у крайнощі, хороша чи погана була людина. Так історія стає нецікавою, ми не можемо розібратись — які насправді тоді жили люди? У вас вони всі оживають: борються, помиляються, шукають, вони сильні та слабкі — точно такі, якими були тоді».

Зараз Літопис Самійла Величка — це понад 1000 сторінок стилізованих під стародрук, які знайомлять нас зі втраченими раніше фрагментами, ілюстраціями, єдиним оригінальним портретом Дем’яна Ігнатовича та інших українських діячів.

В сукупності для видання цього історичного артефакту доброчинці зібрали близько 1 млн. грн.

Як розповів Андрій Мельник, меценат та випускник kmbs, про унікальний проєкт управлінці дізнались від директорки видавництва «‎Кліо» Віри Соловйової. А після зустрічі з Олександром Савруком і дослідницею Тетяною Таїровою-Яковлевою зрозуміли, наскільки він є важливим. Адже майбутнє можливо побудувати тільки через взаємодію і прояснення цінностей у подібній взаємодії.

Символічно, на зустрічі 15 жовтня у День Києво-Могилянської академії kmbs подарувала примірник Літопису у бібліотечний фонд Альма-матер, повернувши у рідні стіни напрацювання її випускника — Самійла Величка.

1 / 7
kmbs live
05.07.2024 в 18:00
Системне мислення: причини та наслідки ...
01.07.2024 в 17:00
КОНВОКАЦІЯ-2024 ...
20.06.2024 в 14:00
Як управлінцям використовувати штучний інтелект? ...
13.06.2024 в 15:00
Трансформаційні зміни: Олексій Северин, Ekol Logistics ...
25.05.2024 в 14:00
Побудова цілісної системи управління людським капіталом ...
15.05.2024 в 17:00
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
08.05.2024 в 14:00
Менеджмент у часи війни. Олексій Кошеленко та Олена Мальцева ...
30.04.2024 в 15:00
Випускники kmbs: трансформаційні зміни Ольги Тадай ...