Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Конвокація - 2021
01.07.2021
Конвокація
Конвокація - 2021
Учасники п’яти MBA-груп отримали дипломи на церемонії Конвокації Києво-Могилянської бізнес-школи та долучилися до Alumni-спільноти kmbs.

Конвокація в Києво-Могилянській бізнес-школі, яка завжди відбувається 28 червня, – один із найсвятковіших днів року. Його з нетерпінням чекає і команда школи, і викладачі, і, звісно ж, учасники.

Навчання на програмах МВА не є легким, втім, цьогорічним випускникам довелося пройти цей шлях за особливих обставин, зазначив у вітальній промові декан kmbs Олександр Саврук. «Вам випало навчатися у складних умовах: пандемія стала викликом для людства, в нашій країні 8-ий рік триває війна. Невизначеність і непрогнозованість є основними характеристиками нашого часу. Втім, долаючи всі перешкоди, ви таки досягнули своєї мети. І перейшли на інший рівень. Тепер ви готові взяти відповідальність не лише за себе, свій бізнес, а також і за країну».

Тож, для 53-х управлінців позаду два роки наполегливого навчання, кропіткої праці, захоплюючих лекцій, виїзних модулів, несподіваних інсайтів. І протягом цих двох років з учасниками завжди були керівники МВА напрямів − ділилися мудрістю, підтримували, надихали. Кожен з ним сказав своє напутнє слово і в цей урочистий день. Едуард Мальцев (заступник декана kmbs, керівник PMBA) відзначив, що МВА освіта дає можливість в першу чергу бути вільним; Олена Жильцова (керівниця EMBA) бажала великих ідей, розуму та душі до них, і людей поруч, які віритимуть та цінуватимуть безумовно; Євген Пенцак (керівник MBAF) порівняв життя із картиною, шматочок якої вже написаний, але найцікавіше ще попереду.

Традиційно була вручена відзнака декана kmbs «Прорив». Її володарями цього року стали Ірина Горова (РМВА-20), Віталій Сьомка (РМВА-21), Леся Омельяненко (EMBA-33), Олексій Волков (EMBA-34) та Ольга Французова (MBAF-11).

Із привітальним словом та запрошенням долучатися до спільноти Alumni kmbs виступила випускниця ЕМВА-27  Катерина Мартиненко, але радила не баритися, адже, як співається у студентському гімні «Gaudeamus», «vita nostra brevis est».

Після завершення офіційної частини на випускників чекав сюрприз – останнє домашнє завдання: вони мали просто на заході вивчити та заспівати разом пісню. Завдання було виконано блискуче – виступ вийшов неймовірно енергетичним.

Ми вітаємо випускників з початком нового етапу їхнього життя, бажаємо нових вершин та безмежних горизонтів!

1 / 12
kmbs live
16.09.2021 в 11:04
"Коли наша державність вбивалася, коли вона нищилася і не існувала, завжди були люди-інституції, які ...
15.09.2021 в 19:05
🇮🇹🇺🇦 Ранок у виїзному навчальному модулі зазвичай починається з рефлексії. Так, знайомство з Італією ...
14.09.2021 в 10:29
"Університет не має бути бідним. Це аксіома", — стверджує Oleksandr Savruk, декан kmbs. І в інтерв'ю ...
13.09.2021 в 15:17
Saluti da Roma! 🇺🇦🇮🇹 Сьогодні розпочався виїзний модуль груп Executive 34 та Executive 35 до Риму. ...
10.09.2021 в 15:00
Тема «Чому бізнес має інвестувати в культуру?» привабила чималу кількість зацікавлених. Обговорити а ...
08.09.2021 в 14:46
4 листопада в kmbs стартує програма з системного мислення. Невпевненість, зависання, повільність. Ч ...
07.09.2021 в 11:42
▪Який зв’язок між тим, що ми думаємо про людей та світ і якістю наших управлінських рішень? ▪Як вия ...
07.09.2021 в 10:41
Парадоксально, але пандемія допомогла багатьом компаніям зруйнувати бар’єри між управлінцями та прац ...