Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Як kmbs працює під час війни
Головна
/
Новини
/
Як kmbs працює під час війни
26.04.2022
Як kmbs працює під час війни
Керівники програм МВА спеціально для кожної групи готують заняття поза програмою на актуальні для поточної ситуації теми.

— В мене ось що є, — показує в камеру олівець з логотипом kmbs учасниця EMBA-37.

— І я маю, — її одногрупниця демонструє нашу сіру ручку.

— А я ось що знайшла в своїй тривожній валізі, — на екрані з’являється блокнот з останнього виїзного модуля.

— В мене також є, але не можу показати, — озивається голос за чорним віконцем. Він належить очільнику великого державного підприємства, який після повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов до лав ЗСУ.


Так починається чергове заняття в kmbs. Так наші учасники і викладачі, розкидані по різних куточках України і світу — з чужих домівок, з автомобілів, з випадкових кафе, з фронту — декілька разів на тиждень увечері, коли зроблено основні справи, збираються для спілкування.

Керівники програм МВА спеціально для кожної групи готують заняття поза програмою на актуальні для поточної ситуації теми. Разом з Євгеном Пенцаком учасники говорили про нову карту світу, Олександр Саврук запропонував подискутувати про лідерські підходи в кризовій ситуації і в ситуації розвитку, з Мариною Стародубською практикувалися в крос-культурних комунікаціях.

«Після припинення бойових дій, після перемоги, на нас чекає чимало роботи, — говорить керівниця Executive MBA Олена Жильцова. — Адже йдеться не просто відбудову зруйнованого, а про якісні зміни. Згадуються слова митрополита Андрея Шептицького із праці «Як будувати Рідну Хату», датованої 1941 роком. «Ми маєм приступити, як Бог дасть, до будови нашого національного моноліту, і до такої важливої справи треба нам приступати озброєними достатніми знаннями і всіма потрібними прикметами». Тому ми продовжуємо це «озброєння» з учасниками програми Executive MBA, попри усі сьогоденні ліміти».


Команда EDP‑напрямку зустрілася з усіма поточними групами середньострокових програм з метою уточнення запитів учасників та з’ясування їх готовності продовжити навчання. Спектр проблем, які нині хвилюють управлінців, виявився надзвичайно широким: від  перебудови бізнес-моделі компанії та психологічної підтримки колективу до фундаментальних гуманітарних питань про ідентичність. Тож, попереду копітка робота щодо налаштувань програмних продуктів цього напряму. Декілька груп відновлять навчання вже найближчим часом.

«Ми з вами завжди усвідомлювали, що не достатньо просто вийти з кризи, — сказав у своєму зверненні до спільноти одразу після повномасштабного вторгнення декан kmbs Олександр Саврук. — Зрештою, таки необхідно  вийти далі, на інший рівень розвитку, створивши візії тих систем, що будуть мультиплікувати творчі зусилля людей у глобальних контекстах, продемонструвавши світові, що українці мають не тільки мужність та лідерство у часи воєнної кризи, але і лідерство перспективного розвитку».


Власне, з метою осмислення тих процесів, що відбуваються нині, kmbs започаткувала вечірні заходи, спікерами яких є викладачі школи та запрошені гості. І в різних форматах публічно рефлексуємо над нашою історією, сучасністю і майбутнім.
 

Місяць тому на своїх ресурсах kmbs започаткувала рубрику #кожен, в якій ми розповідаємо про те, як представники нашої спільноти — люди і компанії — роблять неймовірну кількість корисних справ для нашої спільної справи. Нині ми розповіли вже 30 таких історій, а матеріал для них тільки збільшується. І ми тепер не такі, як були два місяці тому: приголомшені, спантеличені, налякані. Ми оговталися від шоку, подолали тривожність, ми об’єднані, ми краще розуміємо один одного, ми мобілізували всі свої управлінські спроможності та готові згуртовано працювати для нашої перемоги і для майбутнього нашої сильної, технологічної, економічно і політично незалежної країни.

kmbs live
28.11.2022 в 17:00
Минулого тижня група PMBA-24 зустрілася у стінах kmbs на черговий навчальний модуль. З 21 по 25 лист ...
25.11.2022 в 11:00
Презентація «Переробна промисловість — фундамент повоєнного економічного відновлення» Кисилевський Д ...
23.11.2022 в 17:30
Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунніорі зустрівся з учасниками Школи Страт ...
23.11.2022 в 13:00
Навчання під час війни — не лише можливе, а й необхідне та ефективне! Цю тезу ще раз довела група Ex ...
22.11.2022 в 15:30
Як дотягнутись душею до співробітників в інших містах? Із таким питанням учасників 17 листопада ст ...
22.11.2022 в 12:00
З першого дня на MBA-програмах, кожен учасник стає частиною унікального середовища однодумців, з яки ...
21.11.2022 в 16:00
Традиційно географія міст наших учасників MBA охоплює всю Україну. Але цього разу, презентуючи себе, ...
19.11.2022 в 12:30
17 листопада 45 сміливців долучилися до спільноти kmbs. Сміливців, бо потрібно мати неабияку відвагу ...