Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Навчання в міжнародному контексті
Головна
/
Новини
/
Навчання в міжнародному контексті
19.07.2022
International
Навчання в міжнародному контексті
Навчання для управлінця на Executive MBA у kmbs – це про широкі контексти, великі системи та складні взаємодії. Тому учасники MBA постійно працюють із міжнародними викладачами, аналізують глобальні процеси, розбирають кейси, випробовують методології.

Зокрема, нещодавно група ЕМВА-38 мала зустріч із Грегорі Перельманом, менеджером з аналітики у Wells Fargo Bank (Сан-Франциско, США) та запрошеним викладачем фінансів у kmbs. Учасники спілкувалися з Грегорі про зміни у глобальній економіці, про інфляцію та очікування інвесторів на американських ринках. А також аналізували практичні приклади, вели активну дискусію — й, зрештою, змогли розібратися у доволі складних фінансових аспектах поточної світової ситуації.

Також одразу три групи Executive MBA  ЕМВА-36, ЕМВА-37 та ЕМВА-38  мали чудову нагоду дізнатися, навіщо й управлінцю, і всім працівникам бізнесу варто опановувати дизайн-мислення. І мова не лише про те, що компанії, яким близький цей підхід, за даними McKinsey, показують у 2,5 разів кращі результати, ніж інші.

Професор Antwerp Management School Ремко Ленстра пояснив MBA-учасникам, наскільки трансформаційним може стати впровадження дизайн-мислення на кожному рівні організації. «Кажуть, спочатку ми відточуємо наші інструменти, а потім вони відточують нас. Так само відбувається і з дизайн-мисленням,  каже він.  Спочатку ми вивчаємо його процеси й інструменти, а згодом вони трансформують нас і нашу організацію».

Зустрічі з міжнародними професорами є невідємним складником МВА-програм у kmbs, навіть під час війни. Олена Жильцова, керівниця Executive MBA kmbs, переконана: «Спроможність мислити масштабно, бачити широку картину, розуміти глобальні правила гри, ефективно комунікувати з носіями різних культур  уже не nice-to-have, а must have сучасного топменеджера. Інтелектуальна взаємодія з експертами з різних країн та галузей, безумовно, розвиває такі спроможності. А приємним бонусом  ще й дозволяє напрацювати корисний нетворкинг, чи то на західному узбережжі США, чи  у пониззі річки Шельда».

kmbs live
22.04.2024 в 17:06
Трансформаційні зміни: Вікторія Ковальчук, Alterra group ...
17.04.2024 в 15:42
Доказовий маркетинг: модель розвитку бренду | Роман Гавриш ...
20.02.2024 в 10:37
Новий подкаст Radio kmbs з нашою adjunct professor Оксаною Щегельською ...
13.02.2024 в 12:29
PMBA-25 group visited the exhibition of works by Hanna Sobachko-Shostak, "Eyes of Flowers" ...
13.02.2024 в 12:20
Новий подкаст Radio kmbs "Як малим та середнім бізнесам переходити в корпоративне управління?" ...
25.11.2023 в 16:30
«Ви маєте детально продумати історію свого бренду і розповісти її. Все, що ви не розкажете, додумают ...
24.11.2023 в 16:37
Від бізнесів, які працюють з кроскультурними командами або виходять на світові ринки, ми часто чуємо ...
24.11.2023 в 12:25
Як довелося переформатувати бізнес, аби він вижив, та чи вийшло зробити з лимона лимонад – розповіда ...