Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Експертиза викладачів kmbs буде використана для розробки стратегії подолання наслідків пандемії
12.04.2020
Експертиза викладачів kmbs буде використана для розробки стратегії подолання наслідків пандемії

8 квітня викладач kmbs Євген Пенцак приєднався до Ради з питань економічного розвитку України. 

Євген має досвід роботи аналітиком в Institute of Health Economics and Management та викладає у kmbs бізнес-аналітику і фінанси для власників і топменеджерів українських компаній.

У рамках діяльності Ради експертиза Євгена стане у пригоді під час верифікації даних міжнародних аналітичних груп, моніторингу українських дослідницьких центрів та у розробці пропозицій, спрямованих на збереження економіки України. 

Про створення Ради з питань економічного розвитку України 8 квітня оголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. З його слів, провідні українські економісти та дослідники розроблятимуть комплекс швидких заходів із подолання наслідків пандемії, працюватимуть над планом стимулювання економіки в нових умовах, а також над довгостроковою стратегією розвитку України.

Крім Євгена до групи експертів увійшли: Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Ярослав Жаліло, заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень; Елла Лібанова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України; Андерс Аслунд старший науковий співробітник Атлантичної ради США; Олег Устенко, радник Президента України; Ерік Найман, керуючий партнер Capital Times та Віллем Буітер, професор Колумбійського університету.

 

kmbs live