Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
День меценатів спільноти kmbs
02.02.2020
День меценатів спільноти kmbs
Випускники kmbs підтримали два проєкти, які роблять значний внесок у розвиток української культури.

Після завершення навчання у kmbs, учасники програм продовжують активно взаємодіяти всередині спільноти. Однією із традицій Школи є меценатська підтримка проєктів, що впливають на розвиток української культури та суспільства в цілому.

1-го лютого випускники Києво-Могилянської Бізнес-Школи презентували два унікальні проєкти, які підтримали нещодавно.

Так, завдяки співпраці груп РМВА-14 та РМВА-9, у видавництві «Кліо» вийшли два томи книги Валерія Шевчука «Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI-XVIII століть». Для видання книги було зібрано майже 400 тис. гривень.

Книга є авторським баченням Валерія Шевчука та багаторічним дослідженням історичних архівів. А також перекладом важливих рукописів зі стародавніх мов на сучасну українську мову і переосмисленням феномену козацтва та його соціально-політичних здобутків. Автор особисто завітав на подію і розповів, як народилась ідея книги, а також підкреслив, як важливо радянському і російському наративу (баченню історії) протиставляти реальні історичні факти та документи.

Микола Сушко, випускник kmbs та один із меценатів проєкту, під час заходу поділився власними враженнями:

«Ми дивимося у майбутнє крізь призму минулого. І, на жаль, моє покоління зазнало дуже багато різних видів історії. Нас навчали одній історії, потім іншій, потім третій історії. Коли є можливість бути хоча б трішки дотичним до формування такої праці — це зовсім по-іншому включає сенс існування особистості та бізнесу. Я дуже вдячний Могилянці та Андрію Мельнику за цю традицію, навколо якої можуть об’єднуватися групи. Якщо візьмемо за виклик, щоб група видавала хоча би одну книгу на рік, наша держава за 5–10 років кардинально зміниться».

1 / 7
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька
Фото: Женя Перуцька

Ще однією ініціативою випускників Школи (зокрема, груп РМВА-14, ЕМВА-27 та їхніх однодумців) стало придбання колекції графіки видатного українського художника ХХ століття Федора Кричевського. Її управлінці подарували Національному художньому музею України.

Юлія Литвинець, генеральна директорка NAMU, зазначила, що колекція графіки Федора Кричевського — це дуже важливий подарунок для музею, оскільки ескізи, підготовчі рисунки, начерки до програмних полотен таких видатних українських художників як Федір Кричевський, показують шлях художника, метод і спосіб думання.

Це перший випадок в українській практиці, коли меценати не просто передають музею твори, а й дбають про подальше життя колекції, її дослідження та видання монографії. Тож вже 1-го березня NAMU та спільнота випускників і друзів kmbs оголосять відкритий конкурс для дослідників/дослідниць колекції.

За словами Андрія Мельника, випускника kmbs, який долучився до обох меценатських проєктів, взаємодія учасників групи, друзів та випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи має на меті формувати спільні цінності у спільноті і суспільстві та показати приклади системної підтримки соціально-культурних проєктів. Водночас, це допомагає продовжувати спілкування, не втрачати одне одного після випуску з kmbs та робити разом добрі справи.

1 / 8
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
Фото: Ігор Тишенко
kmbs live
16.11.2020 в 14:31
Зараз ми живемо в часи економіки взаємовідносин, де особиста увага до клієнта і створення унікальног ...
16.11.2020 в 11:52
З кожним роком стає дедалі очевиднішим: невизначеність є й буде нашою новою нормальністю. Нам потріб ...
13.11.2020 в 14:33
Учасники MBA-програм по-різному описують цінність, яку отримали під час навчання у kmbs — для когось ...
12.11.2020 в 16:05
«В інвестиціях працює принцип: що простіше — то краще. Формування портфелю можна порівняти з приготу ...
11.11.2020 в 12:02
Дайджест найближчих програм у kmbs: ◾️ Старт MBA програм [3 грудня]: • Presidents’ MBA — http://bi ...
11.11.2020 в 08:21
«‎Наприклад, у вас за минулий тиждень було 25 клієнтів. Чи можете ви зробити так, щоб усі вони повер ...
10.11.2020 в 14:33
Якісна трансформація не може відбутись за місяць чи навіть півроку — це тривалий процес, який передб ...