Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Від декана kmbs Олександра Саврука
Головна
/
Новини
/
Від декана kmbs Олександра Саврука
01.03.2022
Від декана kmbs Олександра Саврука

Дорогі колеги!

Напад російського агресора на нашу країну змінив світ, змінив країну, змінив і наші процеси, але точно не підходи і не пріоритети. Наша могилянська спільнота, як і весь мужній український народ, стала до боротьби з тою темною силою, що століттями підкуповувала, шматувала і мародерствувала у нас,  на нашій землі. Та сила, що виховувалась і вдосконалювалась на практично єдине — на знищення. Знищення всього, що несе в собі свободу та гідність. Але вони ніколи не зрозуміють нас, народу, що зберігав, попри все, любов, творче створення, персональну відповідальність. І як ми бачимо сьогодні саме це персональне лідерство, суб’єктність, про яку ми так багато говорили в наших аудиторіях, забезпечує стійкість і ефективність дій по захисту України. 

Наша спільнота: учасники — сьогоднішні і майбутні, випускники та працівники школи — в різних ролях активно працюють на користь країни у сьогоднішньому контексті. Цих історій та ініціатив багато, всі не охопиш. Але трішки ми спробуємо. Для цього ми започаткували на наших ресурсах спеціальний проект #кожен, в якому  ми б хотіли  трохи більше відчути один одного, і те, що робить сьогодні наша спільнота. Спільнота kmbs.

Ми з вами школа управлінців. Домашні завдання виконані. Ми повернулися до своїх управлінських ролей. У державному управлінні. У війську. У бізнесі. В освіті. У волонтерських проектах. У фінансових та медичних установах.

Ми з вами «софтова» школа. Ми завжди були уважними до Людини. І завжди плекали  любов і увага й до людей поруч, тим, кому потрібна допомога.

Ми з вами відкриті до як до взаємодії у відкритій, системній логіці, так і до нових можливостей, що забезпечують гнучкість і стійкість створених нами управлінських рішень.

Ми з вами завжди усвідомлювали, що не достатньо просто вийти з кризи. Зрештою, таки необхідно  вийти далі, на інший рівень розвитку, створивши візії тих систем, що будуть мультиплікувати творчі зусилля людей у глобальних контекстах, продемонструвавши світові, що українці мають не тільки мужність та лідерство у часи воєнної кризи, але і лідерство перспективного розвитку.

Наш «поверх» наразі тільки виглядає тихим. У ньому відчуваєш енергію, мрії і рішення людей. Людей сильних, що оберігають і захищають те, що дороге нам усім.  І створюють, народжують нове для України — рішення, правила гри, системи. Беруть краще з нашого характеру, нашої культури, забезпечують тяглість та створюють майбутнє.  Школа тримає енергетику. Вашу. Творчу і сильну. Вона наче розуміє, що всі трохи зайняті і залучені у важливі нагальні справи. Пробачає, що не зустрічаємось у цьому естетичному і затишному просторі, а перейшли знову до електронного спілкування. І чекає.

Чекаємо і ми. І віримо, що скоро зустрінемось. З теплими обіймами як завжди. І переможцями. Як завжди. 

Олександр Саврук, декан kmbs

kmbs live
08.08.2022 в 14:00
PEN Ukraine запускає серію культурних подій у Києві на підтримку Збройних Сил України — «Інтелектуал ...
05.08.2022 в 14:30
Щоб впевнено керувати проєктами, необхідно мислити структуровано, бачити загальну картинку та розумі ...
05.08.2022 в 11:40
Під час війни чимало людей намагаються допомагати в декількох напрямках одночасно, бо хочуть приноси ...
04.08.2022 в 16:30
Новий герой Borys Gudziak — президент Український католицький університет UCuniversity, голова Сенат ...
04.08.2022 в 13:30
На 22-гій Літній школі тотального маркетингу фокусуємось на переосмисленні та адаптації маркетингово ...
03.08.2022 в 18:30
Випускник PMBA-14 Dmytro Chernov розповів, як з першого дня війни компанія ARDIS group сфокусувала с ...
03.08.2022 в 14:00
Запрошуємо Alumni спільноту kmbs долучитися до виїзного Post-MBA модулю! https://forms.gle/baonn ...
30.07.2022 в 16:00
Цього тижня відбувся 3-ій модуль Школи Освітніх Управлінців, у якому взяли участь 28 освітян з усієї ...