Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
У kmbs відбулась конференція для представників AgriFood індустрії
16.11.2019
Meeting Point
У kmbs відбулась конференція для представників AgriFood індустрії
Конференція Context Talks: «Бізнес-моделі у AgriFood» зібрала близько 70-ти представників AgriFood індустрії для обговорення контексту, у якому нині існують аграрні бізнеси.

У часи AgriCulture 4.0 аграрна індустрія зазнає революційних змін. Їх драйверами стають Інтернет речей (IoT), використання Big Data для підвищення ефективності бізнесу, застосування крос-індустрійних технологій у виробництві тощо.

У kmbs відбулась конференція Context Talks: «Бізнес-моделі у AgriFood», яка зібрала близько 70-ти представників AgriFood індустрії. Під час заходу обговорили контекст, у якому нині існують аграрні бізнеси та якою має бути компанія, щоб впоратись із викликами сьогодення.

Учасники підкреслили важливість втілення цілей сталого розвитку у діяльності компанії та створення цінності для споживача. А у процесі професійної дискусії дійшли згоди, що ключовим викликом у втіленні інноваційних бізнес-моделей та діджитал-рішень є швидкість впровадження змін.

Дякуємо спікерам та учасникам конференції за змістовну дискусію, а випускникам Києво-Могилянської Бізнес-Школи за участь в організації заходу.

Окрема подяка Олександру Баворовському — випускнику kmbs (компанія Родинна ковбаска), який став спонсором конференції.

Інформаційні партнери заходу — Landlord та GrowHow.in.ua

1 / 5
kmbs live