Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Бізнес в умовах невизначеності та асиметрії інформації
21.03.2019
Meeting Point
Бізнес в умовах невизначеності та асиметрії інформації
Євген Пенцак, науковий керівник програми MBF kmbs, познайомив управлінців, які цікавляться MBA-навчанням, з поглядом на бізнес як на інтелектуальну гру найвищого рівня складності.

Днями в kmbs відбулась подія у форматі MBA Pre-Start Meetings за участю Євгена Пенцака, наукового керівника програми Master in Banking & Finance Києво-Могилянської бізнес-школи. На зустрічі спілкувалися про методи стратегічного моделювання поведінки економічних агентів різного рівня та про питання, які хвилюють засновників і топ-менеджерів кожної компанії  в умовах постійних змін і асиметрії інформації.

Старі правила гри, створені в XIX-XX столітті, вже не працюють у XXI -му. А зі зміною економічної парадигми світу втрачає цінність і старий суспільний досвід. На думку Євгена Пенцака, метафорою сучасного світу є людство, що вилізло на високе дерево, обрубує за собою гілки, але лізе ще вище і вище. 

 

Турбулентність світу вимагає від управлінців сьогодні не тільки вдумливого поетапного вибудовування бізнес-моделі, але й роботи над власною стратегією життя.

Також в межах події відбулася презентація MBA-програм від kmbs, де управлінці могли більше дізнатися про філософію та підходи Школи, відчути «могилянську» атмосферу, познайомитися з викладачами.

kmbs live