Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дызнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити KMBS LIVE
Головна
/
Події
/
Складнощі перекладу: «підводні камені» крос-культурної взаємодії
Час
03.02.2020
18:30 - 20:00
Адреса
Київ, Волоська 8/5
Вартiсть
450 грн.
Публічна подія
для Управлінців
для Учасників MBA
для Власників
для ТОП-менеджерів компаній
Складнощі перекладу: «підводні камені» крос-культурної взаємодії
Ваші іноземні партнери та контрагенти, буває, «зникають» після переговорів, «доскіпуються» до наче дріб‘язкових деталей пропозиції або з виглядом «а що тут такого» приходять на зустріч на годину пізніше?

Ваші іноземні партнери та контрагенти, буває, «зникають» після переговорів, «доскіпуються» до наче дріб‘язкових деталей пропозиції або з виглядом «а що тут такого» приходять на зустріч на годину пізніше? Якщо так, справа часто не у вередливості чи неповазі, а в інакшому сприйнятті цінності цих деталей,  пунктуальності та процесу прийняття рішень у різних культурах. 

 

3-го лютого на події з Мариною Стародубською поговоримо про те, якими бувають культури, як вони впливають на наше бачення світу, поведінку у бізнесі та побудові ділових відносин.

 

Про те, якими бувають культури, як «працюють» та впливають на наше бачення світу та поведінку у бізнесі й побудуванні ділових відносин, поговоримо (ДАТА).

 

ТЕЗИ:

- що таке «культура» і як вона проявляється у повсякденному житті та бізнесі або роботі;

- «інгредієнти» різних типів культур;

- ключові точки виникнення непорозумінь між різними культурами у сприйнятті: влади та авторитету, правди, часу та дедлайнів, командноі роботи, довіри, досягнень та статусу, неформальних відносин;

- переговори, зустрічі та переписка - члиу виникають «складності перекладу» - як запобігти міжкультурним непорозумінням.

Марина Стародубська
Контактна особа
Марина Земськова
+ 38 (066) 830 50 18
maryna.zemskova@kmbs.ua
Марина Стародубська
kmbs live