Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Події
/
«Самотність як святкова мить». Кураторська екскурсія Діани Клочко
Час
29.11.2019
19:00 - 20:30
Адреса
Київ, Волоська 8/5
Вартiсть
Безкоштовно
Публічна подія
для Управлінців
для Учасників MBA
для Власників
для ТОП-менеджерів компаній
«Самотність як святкова мить». Кураторська екскурсія Діани Клочко
Мистецтвознавиця і лекторка Діана Клочко проведе відкриту екскурсію виставкою Бориса Фірцака «Самотність як святкова мить».
Подія завершена

Мистецтвознавиця і лекторка Діана Клочко проведе відкриту екскурсію виставкою Бориса Фірцака «Самотність як святкова мить». Ви дізнаєтесь, за якими принципами скомпоновані картини, чому обрані такі історичні асоціації та навіщо у експлікації згадано саме такі твори мистецтва. Фіналом екскурсії буде слайд-шоу з колористичними алюзіями, що створили контекст святкової самотності.  

  

Про експозицію:

 

Різдвяно-новорічні свята асоціюються з вервечкою бучних святкувань у стихії вертепів, перевдягань, хорових співів, частувань безперервного бенкету, з міксом традиції різних народів, часів, конфесій. У просторі kmbs втілюється інша концепція: в декількох аудиторіях розміщені вибрані полотна Бориса Фірцака, де осмислюється радше момент тиші, ніж колективних веселощів. Тиші, насиченої інтенсивним кольором, поодинокими предметами — сув'язь ліхтариків, зібгані скатертини, фрукти чи десерти на столі — та враженням, що гості пішли, залишивши хазяїв перепочити сам-на-сам зі святом, що продовжується у текучій приватності.

 

Борис Фірцак працює в жанрах живопису, графіки, сценографії, архітектурного дизайну, а також як художник кіно і театру. З 2006 р. є членом Всеукраїнської творчої спілки «БЖ-арт», а у 2014 р. приєднався до мистецького об’єднання київських художників «Синій жовтень».

 

Особливість стилю художника — надзвичайна увага до деталей та їхній скрупульозний відбір, що дозволяє вибудувати твір уподобаного жанру на візуальних і смислових нюансах і культурологічних асоціаціях.

 

Твори Бориса Фірцака зберігаються у Музеї видатних діячів української культури (Київ), Державному музеї театрального, музичного та кіномистецтва України (Київ), Фонді Мазоха (Львів), Будинку-музеї М. Волошина (Коктебель), у приватних зібраннях в Україні, Польщі, Австрії, Данії, США.

 

 

У kmbs роботи художника можна подивитись у Illinska Panoramic, Ideas Gallery, Transformation room з 14 листопада до 21 січня.
Контактна особа
Тамара Тачинська
+38 (097) 873 84 07
tamara.tachynska@kmbs.ua
kmbs live