Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Події
/
GTD® — продуктивність без стресу в бізнесі та особистому житті
Час
15.11.2019
18:30 - 20:00
Адреса
Київ, Волоська 8/5
Вартiсть
450 грн.
Майстер-клас
для ТОП-менеджерів компаній
для HR-директорів
для HR-менеджерів
Для CEO
GTD® — продуктивність без стресу в бізнесі та особистому житті
Вячеслав Сухомлинов, голова представництва David Allen Company в Україні, прочитає лекцію про продуктивність без стресу за методологією Getting Things Done (GTD®).
Подія завершена

 

На лекції ви дізнаєтесь як:
● ефективно обробляти інформацію за допомогою 5 кроків методології GTD®;
● знизити стрес від інформаційного перевантаження;
● допомогти вашому мозку не забувати про потрібні речі;
● організовувати списки справ, які працюють;
● бути впевненим в тому, що те, що ви робите, приносить вам максимальну користь;
● не втрачати контроль за справами і як повернути його, якщо ви випали з потоку.

 

"Getting Things Done (GTD®) — це система управління особистим та професійним життям, яка допомагає багатьом людям і організаціям привнести порядок в світ хаосу. GTD® забезпечує більшу продуктивність, ефективність та інноваційність. Це зменшує відчуття перевантаження — наводить фокус і чіткість, вселяє впевненість в собі."

 

Методологія Getting Things Done була створена Девідом Алленом більше 30 років тому і після десятиліть наукових досліджень і практичних заходів була описана в однойменній книзі, що стала бестселером. Видання було переведено на 30 мов, а журнал TIME назвав його «найкращим практичним посібником десятиліття для менеджерів». З моменту першого видання книги було продано більше 2 млн примірників.

Випадкове знайомство з GTD® дозволило Вячеславу Сухомлинову зробити успішну кар'єру в операційному бізнесі. З того моменту він зміг пройти шлях від керівника невеликої мережі кафе до виконавчого директора великого ресторанного холдингу Tarantino Family (70 ресторанів, 2500 співробітників).

 

Згодом власне хобі перетворилося на покликання допомагати ставати краще співробітникам і керівникам українських компаній, підприємцям і творчим людям. Вячеслав — визнаний фахівець з особистої продуктивності в Україні і сертифікований тренер по GTD® з 10-річним практичним досвідом використання методології.

 

Сьогодні його компанія ВС-Груп є ексклюзивним офіційним партнером David Allen Company в Україні. Серед клієнтів Вячеслава: McDonald's, BIC, Philip Morris Ukraine, ЛігаЗакон, Sigma Software, Cisco і багато локальних компаній.

Вячеслав Сухомлинов
Контактна особа
Дар'я Смірних
+38 (093) 514 11 07
daria.smirnykh@kmbs.ua
Вячеслав Сухомлинов
kmbs live