Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Події
/
День меценатів спільноти kmbs. Презентація проєктів
Час
01.02.2020
12:00 -
Адреса
Київ, Волоська 8/5
Вартiсть
Безкоштовно
Публічна подія
День меценатів спільноти kmbs. Презентація проєктів
1 лютого відбудеться презентація меценатських проєктів випускників Києво-Могилянської Бізнес-школи: спадок Кричевського для NAMU та книга “Козацька держава як ідея” .
Подія завершена

1 лютого відбудеться презентація меценатських проєктів випускників Києво-Могилянської Бізнес-школи: спадок Кричевського для NAMU та книга “Козацька держава як ідея” . 

 Козацька держава як ідея. Дискусія та презентація книги 

 12.00 Києво-Могилянська Бізнес-школа

О 12.00 в Києво-Могилянській бізнес школі відбудеться зустріч із письменником Валерієм Шевчуком, презентація книги та дискусія про ідею козацької держави. 

 Нещодавно у видавництві "Кліо" вийшло два томи книги Валерія Шевчука "Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI-XVIII століть". Ці два томи є авторським баченням та багаторічним дослідженням Шевчука історичних архівів; перекладом важливих рукописів зі стародавніх мов на сучасну українську мову і переосмисленням феномену козацтва та його соціально-політичних здобутків. 

 Також цей проєкт є плодом співпраці, спрямованої на підтримку традиції меценатства. Випускники Києво-Могилянської бізнес-школи з 2-х груп: РМВА-14 та РМВА-9 зібрали суму у розмірі майже 400 тис гривень та підтримали не лише перевидання першого доопрацьованого тому дослідження, а й видання унікального другого тому. 

 Проєкт не лише про минуле, а й про сучасне. Він є ще однією цеглиною в фундамент культури меценатства в Україні. Захід –  своєрідна зустріч випускників-меценатів, що зустрінуться поговорити не лише про історичний феномен та дослідження минулого, а й про об'єднання та спільне проявлення цінностей.

Учасники дискусії

Валерій Шевчук, письменник

Володимир Моренець, професор НаУКМА

Андрій Мельник, випускник kmbs, засновник Cowo.guru

Спадок Кричевського для NAMU

16.00 Національний художній музей України

 

О 16.00 в Національному художньому музеї України (NAMU) відбудеться церемонія передачі творів Федора Кричевського до колекції музею. 

 Члени спільноти Alumni kmbs (групи РМВА-14, ЕМВА-27) та друзі дарують Національному художньому музею України надзвичайно цінну колекцію графіки видатного українського художника Федора Кричевського і оголосить відкритий конкурс на дослідження колекції. 

 Талант Кричевського був унікальним – здібності маляра-колориста він поєднував з рідкісним даром рисувальника. За образною виразністю та технічною віртуозністю це справжні шедеври української графіки. 

 Вперше в українській практиці меценати не просто передають музею один, кілька чи кільканадцять творів, а й дбають про подальше життя колекції, її дослідження, видання монографії за результатами дослідження. 

 1 березня музей спільно зі членами спільноти Alumni kmbs (групи РМВА-14, ЕМВА-27) та друзями оголосять відкритий конкурс для дослідників/дослідниць колекції. 

 

 

 
 

kmbs live