Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
дати стартів програм
27/5/2021
формат
4 модулі по 2 дні
з 10:00 до 18:00
вартість
від 14000 грн
ОрЕх. Операційна довершеність
Як вдосконалити операційні процеси так, щоб забезпечити значно більше замовлень, вдячних клієнтів і зрештою більший прибуток. Від діагностики хронічних хвороб до запровадження механізму постійного вдосконалення операційних процесів.
Аудиторія програми -
Власники та СЕО, які прагнуть звільнитися від постійного вирішення операційних задач і разом з тим зрозуміти, що можна суттєво покращити і в який спосіб це зробити
Директори з виробництва та СОО, які прагнуть менше пожеж і більше контролю та передбачуваності в операційних процесах
Управлінці, які хочуть розібратися, як тією самою кількістю ресурсів забезпечити своєчасне виконання більшої кількості замовлень
Керівники, які шукають нові шляхи конкурування на ринку, не за рахунок зниження ціни
Що здобувають учасники?
Набір рішень і інструментів, як тією ж самою кількістю людей та ресурсів вдосконалити операційний потік задля забезпечення більшої кількості замовлень/клієнтів/термінових випадків (від +30% до існуючого рівня);
Розроблені першочергові зміни в операційних процесах, що спрощують процеси планування та виконання, призводять до швидких покращень потоку в більшості випадків, і є фундаментом для всіх наступних елементів рішення для поліпшення операційних процесів;
План впровадження та комунікації змін для своєї команди і досягнуті домовленості з усіма залученими учасниками;
Розуміння послідовності та механіки впровадження на власному виробництві різних технологій покращення потоку - TOC, LEAN та 6Sigma
Індивідуальний супровід від викладача/команди на перших етапах запуску змін у виробництві
Структура програми
Модуль 1

 

Ціна 1 модулю

за 1 учасника - 14000 грн

 

Крок 1. Введення в методологію.
Знайомимося з основними концепціями покращення операційного потоку. Розбираємо дві парадигми -- систему локальних покращень, і систему, яка керується створенням більшої цінності для клієнта. Розглядаємо інструменти діагностики хронічних хвороб і ключові елементи рішення для їх усунення

Крок 2. Виявлення хронічних проблем.
Діагностуємо власні операційні процеси для виявлення тих хронічних небажаних явищ, які існують в компанії попри всі наші зусилля, розбираємося звідки вони, а також який їхній вплив на інші функції компанії (продажі, маркетинг, фінанси) сьогодні і в майбутньому. Розбираємо три основні показники оцінки операційних процесів та компанії в цілому.

Крок 3. Рішення рухатися далі.

Оцінюємо власні сили, складність і вирішуємо, чи потрібні компанії зміни саме зараз. Зважуємо, чи підходить запропоноване рішення і чи варті результати тих зусиль і ресурсів, які вимагаються. Розбираємо як інтегрувати Теорію обмежень, Lean, 6Sigma спочатку на рівні концепцій, а потім - за допомогою механізмів фокусування.

Модуль 2

Ціна 2 модулю

за 1 учасника - 20000 грн

 

Крок 4. Аналіз кореневих причин.
Визначаємо кореневі причини хронічних хвороб операційних процесів, а саме які поточні правила, політики та процедури, що вважаються “золотим стандартом” галузі, і колись дійсно допомагали компанії, тепер її гальмують непомітно для всіх. (Методологія “Зачаровані кола”)

Крок 5. Адаптація рішення.
Детально розбираємо схему запуску процесу безперервних покращень. Працюємо над адаптацією рішення, яке б розірвало “зачароване коло”, швидко покращило операційну систему і створило довгостроковий механізм безперервних покращень.

Крок 6. Комунікація змін.
Складаємо “матрицю змін” для кожного члена команди, який буде залучений у впровадження цих змін. І перевіряємо, чи згодна команда з виявленими хронічними небажаними явищами, ефектами від їх усунення та перешкодами і ризиками від впровадження змін.

Кінцево визначаємося, чи будемо ми впроваджувати рішення у найближчі два місяці.

Два критерії: 1) чи достатньо просто позбутися небажаних явищ і 2) чи є достатньо довіри між членами команди для виходу з парадигми локальних покращень.

Модуль 3

Ціна 3+4 модулів

Можлива участь тільки від 2 до 4 учасників з компанії

за 1 учасника - 40000 грн

 

Крок 7. Спрощення процесів для збільшення швидкості потоку.
Детально аналізуємо і описуємо всі операційні процеси і підпроцеси в системи “як є” і визначаємо, які саме складові процесів планування та виконання замовлень занадто ускладнюють систему та викликають більшість небажаних явищ.

Розбираємо 1-2 приклади учасників протягом модулю, а потім виконуємо це завдання для власних компаній в міжмодульний період з підтримкою команди програми

Перевіряємо, наскільки операційна система стане стабільною та продуктивною після впровадження перших змін: балансування потоку та зміна визначення пріоритетів завдань. 

Розробляємо нові політики і процедури компанії. Уникаємо тотального реінжинірингу бізнес-процесів: 90+% елементів процесів в компанії залишається “як є”.

Вивчаємо досвід компаній PET Technologies та Raut Automatic: важливі деталі впровадження, які не можна пропустити.

 

 

Крок 8. Робота з перешкодами і ризиками.
Формуємо детальний перелік перешкод і ризиків, які можуть виникнути в процесі впровадження. Уточнюємо матриці змін. Думаємо, як нам з цими перешкодами впоратися. 

Складаємо перелік локальних покращень для кожної компанії, що або вже запущені в реалізацію, або знаходяться в стадії планування. Розбираємо які покращення треба відкласти на майбутнє, а які - взагалі “заморозити”. Механізм збору статистики перешкод для операційного потоку як інструмент запобігання безрезультативних покращень в майбутньому та фокусуванні уваги компанії у пошуку необхідних ноу хау в методологіях Lean та 6Sigma. 

Фіксуємо основні KPI операційних процесів для кожної компанії-учасника, що дозволять без викривлення відстежувати прогрес покращення операційних процесів. Розбираємо, які KPI необхідні на перехідний період, а які треба застосовувати для оцінки системи після впровадження. 

Створюємо план дій, які нам потрібно зробити ще до того, як ми почнемо впровадження. Переконуємося в тому, що ми озброєні і що кожен учасник готовий до впровадження змін.

Модуль 4

 

 

Крок 9. Запуск проєкту змін.
Розбираємо приклади детального плану впровадження команд-учасниць.  Після сесії зворотнього зв'язку учасники уточнюють детальний план впровадження змін для своєї компанії за підтримки команди програми і стартують. 

Післямодульний супровід для команд-учасниць означає: 

  • оцінку готовності до старту змін 
  • оцінку якості комунікації зі співробітниками, залученими в процес впровадження 
  • разом впевнюємося, що кожен представник компанії-учасника від власника/СЕО до керівників, які відповідають за планування та виконання, знають свої ролі в процесі впровадження та чого не можна робити.

Викладачі
Андрій Колотов детальніше
Adjunct professor
Юлія Плієва детальніше
Adjunct professor
Олександр Суворов детальніше
Вадим Просяніков детальніше
Володимир Петрина детальніше
Анатолій Бойченко детальніше
Що потрібно для вступу?
1.
Аплікаційна форма
Заповнити аплікаційну форму на сайті
2.
Спілкування
Поспілкуватися з менеджером програми
3.
Відбір
Пройти cпівбесіду з викладачем
вартість
від 14000 грн
Зареєструватись
За додатковою інформацією щодо програми звертайтесь
Ілля Лапко
Менеджер програм управлінського розвитку
Зателефонувати:
Написати:
kmbs live
13.04.2021 в 17:34
💪 «За проєктними командами — майбутнє», — так щиро вважає наша випускниця Natalya Ulyanova. Під час ...
13.04.2021 в 15:00
Лекція Віталія Портникова «Народження журналістики незалежної України». Це друга серія відеолекторію ...
13.04.2021 в 12:48
📌 Анонсуємо серію онлайн-інтерв’ю з цьогорічними лауреатами Премії імені Георгія Ґонґазде! Це чудова ...
13.04.2021 в 09:14
📈 Ми залежні від прогнозів, бо відчайдушно потребуємо впевненості у майбутньому. Однак складність су ...
12.04.2021 в 14:40
Кожен дорослий у своєму розвитку час від часу опиняється на одному з плато. Принаймні, так визначают ...
09.04.2021 в 15:07
Те, як реагує система, демонструє що вона цінує. Так, з (не-)схвалених моделей поведінки формується ...
09.04.2021 в 13:37
📌 13 квітня о 18:00 Премія імені Георгія Ґонґадзе покаже лекцію Віталія Портникова «Народження журна ...
09.04.2021 в 12:27
🎙«Діти нового покоління дуже чітко знають, що вони не хочуть робити. Думаю, що глобально державна ос ...