Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
дати стартів програм
23/6/2023
формат
2 модулі
по 2 дні
вартість
30 000 грн
Customer value design
Програма про побудову процесу створення та постійного вдосконалення цінності на основі дослідження поведінки споживачів
Для засновників та управлінців c-level, які:
мають бачення нових продуктів і сервісів в компанії, хочуть розібратись як швидко і грамотно перевіряти ідеї, ставити гіпотези і обирати те, що насправді потрібно споживачу
відчувають, що в майбутньому їх пропозиція цінності може втратити актуальність і вирішують – створювати нову чи адаптувати стару
хочуть розібратись як побудувати в компанії процес, який допомагає щодня краще розуміти поведінку споживачів та втілювати цінність в нових чи удосконалених продуктах, брендах, споживацькому досвіді
Структура програми
Філософія програми

Це програма про побудову вічного двигуна, який постійно досліджує задачі та поведінку споживачів і пропонує створення цінності у відповідь. 

Неможливо створити продукт, який буде актуальним назавжди. Бо цінність мігрує і те, що вчора було прибутковим бізнесом, сьогодні може бути збитковим.

Щоб завжди залишатися актуальним для споживача, потрібно налагодити відповідний процес. Навчитись працювати зі структурою споживацької цінності, постійним дослідженням поведінки споживачів, командою, проєктувати цінність і, головне — втілювати її в нових чи удосконалених продуктах, брендах, споживацькому досвіді.

Це програма advanced рівня для тих, хто хоче навчитись глибоко досліджувати пріоритетні цілі споживачів та ситуації використання продуктів, вміти за потреби швидко і точно оновлювати ціннісну пропозицію і, грунтуючись на ній, створювати продукти і будувати бренди.

 

10:00 - 18:00
Модуль 1
23-24 червня
Налаштування системи націлювання на споживацьку цінність

  • Горизонти зростання бізнесу: оновлення пропозиції цінності чи створення нової?
  • Що таке цінність, яка її структура? 
  • Цінність створюється не на заводі, а в голові у клієнта. Що нам треба знати про споживачів, щоб сформувати ціннісну пропозицію?
  • Як зазирнути у думки і мріі споживачів, яким чином ставити гіпотези, перевіряти їх, бачити патерни у відповідях клієнтів і перетворювати результати дослідження на основу для пропозиції цінності?
  • Яким чином налаштувати в своїй компанії систему вловлення слабких сигналів, необхідної для проєктування ціннісної пропозиції?
  • Створення, оновлення та ревізія ціннісної пропозиції.

 

 

10:00 - 18:00
Модуль 2
21-22 липня
Створення, оновлення та ревізія продуктової/бренд/СХ-стратегії, спираючись на розуміння споживацької цінності. Зворотний зв’язок на домашні завдання

  • Продуктова стратегія побудована навколо роботи клієнта. Фреймворк продуктової стратегіі DMH.
  • Почніть з кінця - підхід до створення нових продуктів заснований на поведінковій науці. 
  • Який досвід у придбанні та використанні продукту ми повинні створити, щоб ідеально втілити споживацьку цінність? Проектування клієнтського досвіду, що створює максимальну цінність. 
  • Як знайти таку сутність (essence) вашого бренду що буде ідеально відповідати цілям (purpose) ваших клієнтів. Побудова purpose-driven brands.

Викладачі
Михайло Траверсе детальніше
Visiting professor
Олена Мальцева детальніше
Professor
Ігор Блистів детальніше
Visiting professor
Що потрібно для вступу?
1.
Аплікаційна форма
Заповнити аплікаційну форму на сайті
2.
Співбесіда
Поспілкуватися з менеджером програми
вартість
30 000 грн
Зареєструватись
За додатковою інформацією щодо програми звертайтесь
Інна Хрущ
Менеджерка програм управлінського розвитку
Зателефонувати:
Написати:
Рекомендовані подкасти та статті
kmbs live
06.06.2023 в 19:00
18 травня 42 нових учасника розпочали навчання на програмах МВА. Cтартувало дві програми: Presidents ...
02.06.2023 в 15:00
Нова програма kmbs – Customer value design! Сьогодні пріоритет багатьох засновників і топів – це ств ...
01.06.2023 в 17:00
«Критерії успішності в продажах» — новий подкаст з Volodymyr Orlov! Володимир поділився з нами, що с ...
31.05.2023 в 20:00
«Ми не відбудемося без інклюзії, вона має стати новою системою координат для України», — Олександр В ...
31.05.2023 в 16:00
Чи завжди ми розуміємо завдяки чому маємо успішні продажі? Іноді продукт «вистрілює». Але чому резул ...
30.05.2023 в 19:00
«Успішні злиття та поглинання — це завжди питання грошей і конкурентної переваги. Інакше навіщо це р ...
30.05.2023 в 19:00
На нещодавньому модулі група Executive MBA-39 занурювалася в курс «Стратегічний маркетинг» разом із ...
26.05.2023 в 19:00
Чотириста років існування навчальних закладів на одному й тому самому місці — таке у нашій історії з ...