A school for leaders who want change

Learn first

KMBS latest news in real time

For the latest KMBS events and news, visit KMBS Live at the top right corner of the screen

Open kmbs live
Home
/
Events
/
День меценатів спільноти kmbs. Презентація проєктів
Time
01.02.2020
12:00 -
Address
Kyiv,
Price
Free
Public event
День меценатів спільноти kmbs. Презентація проєктів
1 лютого відбудеться презентація меценатських проєктів випускників Києво-Могилянської Бізнес-школи: спадок Кричевського для NAMU та книга “Козацька держава як ідея” .
The event ended

1 лютого відбудеться презентація меценатських проєктів випускників Києво-Могилянської Бізнес-школи: спадок Кричевського для NAMU та книга “Козацька держава як ідея” . 

 Козацька держава як ідея. Дискусія та презентація книги 

 12.00 Києво-Могилянська Бізнес-школа

О 12.00 в Києво-Могилянській бізнес школі відбудеться зустріч із письменником Валерієм Шевчуком, презентація книги та дискусія про ідею козацької держави. 

 Нещодавно у видавництві "Кліо" вийшло два томи книги Валерія Шевчука "Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI-XVIII століть". Ці два томи є авторським баченням та багаторічним дослідженням Шевчука історичних архівів; перекладом важливих рукописів зі стародавніх мов на сучасну українську мову і переосмисленням феномену козацтва та його соціально-політичних здобутків. 

 Також цей проєкт є плодом співпраці, спрямованої на підтримку традиції меценатства. Випускники Києво-Могилянської бізнес-школи з 2-х груп: РМВА-14 та РМВА-9 зібрали суму у розмірі майже 400 тис гривень та підтримали не лише перевидання першого доопрацьованого тому дослідження, а й видання унікального другого тому. 

 Проєкт не лише про минуле, а й про сучасне. Він є ще однією цеглиною в фундамент культури меценатства в Україні. Захід –  своєрідна зустріч випускників-меценатів, що зустрінуться поговорити не лише про історичний феномен та дослідження минулого, а й про об'єднання та спільне проявлення цінностей.

Учасники дискусії

Валерій Шевчук, письменник

Володимир Моренець, професор НаУКМА

Андрій Мельник, випускник kmbs, засновник Cowo.guru

Спадок Кричевського для NAMU

16.00 Національний художній музей України

 

О 16.00 в Національному художньому музеї України (NAMU) відбудеться церемонія передачі творів Федора Кричевського до колекції музею. 

 Члени спільноти Alumni kmbs (групи РМВА-14, ЕМВА-27) та друзі дарують Національному художньому музею України надзвичайно цінну колекцію графіки видатного українського художника Федора Кричевського і оголосить відкритий конкурс на дослідження колекції. 

 Талант Кричевського був унікальним – здібності маляра-колориста він поєднував з рідкісним даром рисувальника. За образною виразністю та технічною віртуозністю це справжні шедеври української графіки. 

 Вперше в українській практиці меценати не просто передають музею один, кілька чи кільканадцять творів, а й дбають про подальше життя колекції, її дослідження, видання монографії за результатами дослідження. 

 1 березня музей спільно зі членами спільноти Alumni kmbs (групи РМВА-14, ЕМВА-27) та друзями оголосять відкритий конкурс для дослідників/дослідниць колекції. 

 

 

 
 

kmbs live